Smradlave vetry

TrainingBoy

a ja zase nesuhlasim, pokial nemas problem s travenim mlieka tak v tom nevidim taky problem (vyskusat ale mozes, mozno pomoze) no hovorit o nefunkcnosti traviaceho systemu je prehnane, jedni ludia povedali ze ked niekto je zdravo tak to je aj citit, takze to nemusi byt len koli zlej strave, vsak zdrava strava je aj vlaknina a aj vo fazuli je vela vlakniny :)
ale k veci, vraj skorica pomaha proti prilisnemu "vetraniu" :) velmi som to netestoval, ale myslim ze na tom nieco bude, je to aj antioxidant a znizuje hladinu krvneho cukru, takze ti aj tak len a len prospeje

cup-cup

Súhlasím s filomenamona a radšej odbiehaj na chodbu, alebo to nejak zadrž, pretože púšťanie to medzi kolegami, je pekne nechutné ! U mňa v robote sa tiež najde také prasa, ktoré tu znečisťuje vzduch ostatným a je to pekne nechutné ! Myslíš, že majú ostatní chuť ťa čuchať ?! Že sa nehanbíš...

filomenamona

Skus nejest mliecne vyrobky,vlastne vobec,kup si espumissan ,pi vela vody,nech sa to zteba dostane von ,a potom ziadne mliecne ,ziadne biele pecivo a ani cibulku a vajcia :-)
Zmena jedalnicka da do poriadku aj funkcnost traviaceho systemu vratane criev :-)