Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

komunikacia

aknitka

sepultura denz má pravdu. je to presne o tom z akej si rodiny a ako si zvyknutá na komunikáciu z domu. môj muž si so svojimi volá tak raz za mesiac ak vôbec. ale absolútne sa nečudujem lebo keď sme spolu ešte len chodili a ja som k nim zavolala na pevnú linku (mobily sa vtedy ešte len rozbiehali) a chcela ho k telefónu tak mi furt povedala jeho mama že počkaj idem sa pozrieť či je doma. to som dodnes nepochopila ako niekto kto býva v dvojizbovom panelákovom byte nemôže vedieť kto je doma a kto nie. ale to je presne o tej komunikácii a o tom na čo ste zvyknutí. u nich keď niekto odchádzal z bytu tak nezakričal tým ostatným že čaute odchádzam. proste zaplesol dvere a šiel. to my sme doma fungovali úplne opačne.

sepultura

chod si svojim psychologickym profilom dakam,absolutne nemas pravdu,dakto vie byt aj samostatny,a nepoznam nikoho co by si denne s mamou volal,si smiesny a neodpisuj

Denz

zrejme si uzavreta osobnost a preto mas ten pocit....
Mozno problem v rodine s vychovou???
Ako sa rodicia k svojim detom chovaju a venuju,tak to potom aj vidno na komunikacii.:)

Denz

sepultura- ved ak mas taky pristup a pocit,ze to staci....ok:)
Niekto iny je rad ak svojho blizkeho pocuje kazdy den :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

komunikacia - Fórum - ZDRAVIE.sk