Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KTO MA MANDLE VON TAK MI POMOZTE PROSIM

chudatku

Mne ked vybrali mandle, tak som sa rozhodla prestat fajcit po 10 rokoch... Bolo to tazke, ale zdravie mi je prednejsie ako nejaka blba zavislost... Totiz po vybere mandli je riziko zvyseneho vyskytu zapalov dolnych dychacich miest a astmy, takze toto som si stale vravela a teraz su tomu uz tri roky a nefajcim vobec. Co sa tyka hojenia ran, treba si to vylezat, asi tyzden jest iba kasovitu stravu, nekaslat, nezyvat, lebo ak sa potrhaju rany, tak sa to bude liecit ovela dhsie. Treba tyzden poriadne vydrzat a malo by to byt uz potom OK

chudatko12

ESTE JEDNA VEC MA TRAPY KED SI DAM JAZYK NAPRAVO TAK V POHODE ALE AK SI DAM JAZYK NA LAVU STRANU TAK AKOBY SOM TAM NIECO MALA...A STALE MA BOLI LEN JEDNA STRANA DRUHA LEN TROSKA...ALE TEN VYRATSOK SA OD OPERACIE ZMENSUJE... HM MATE S TYM SKUSENOSTI?

datelinka1

chudatko, pred jedlom si môžeš dať trochu suchého vína, mne to odporučil lekár. znecitlivie to trochu rany a uľahčí prehĺtanie.
po operácii by si nemala fajčiť, karcinogény obsiahnuté v cigaretovom dyme sa cez rany ľahšie vstrebajú.

mariannka666

TAK JA SOM MALA 24 ROKOV KED MI VYBRALI MANDLE A BOLA SOM V BOLESTIACH VYSE 2 TYZDNOV NO HOROR A S TYM FAJCENIM NEMALA BY SI!ALE JA SOM SKUSALA A VOBEC SA MI NEDALO NO MAM NA TO STRASNE SPOMIENKY !A NEKUPTE SA DLHO LEBO VAM TO PRASKNE A POJDETE ZNOVU DO NEMOC. NA ZASIVANIE !PAPA

chudatko12

Mam tam ten povlak teda uz sa aj pomaly straca z dna na den len ma to hnusne boli rano ked sa zobudim alebo aj ked si zdriemnem poobede a zobudim sa tak to boli hnusne... takze na druhy tyzden uz budem moct jest normlne jedlo?

mate59

Bolieť to bude podľa veku,čím starší, tým dlhšie bolí,ale pri veku cca 25 rokov asi týždeň od prepustenia.Jedz kašovité studené, možeš vela zmrzliny,po týždni by to malo byť lepšie.
Ja som nefajčiar,ale manželka tvrdí,že to nevadí.

rusninlc

Ahoj ...najviac to bolí prvý týždeň , kým sa ti neurobia na miestach po mandliach chrasty - také sivasté tkanivo. Jesť sa nedá veľmi dobre - prehltanie ťa určite veľmi bolí ...aspoň ja teda som nedokázala ani rozprávať.
Potom druhý týždeň po vybratí to už bolo lepšie .

mate59

Bolieť to bude podľa veku,čím starší, tým dlhšie bolí,ale pri veku cca 25 rokov asi týždeň od prepustenia.Jedz kašovité studené, možeš vela zmrzliny,po týždni by to malo byť lepšie.
Ja som nefajčiar,ale manželka tvrdí,že to nevadí.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KTO MA MANDLE VON TAK MI POMOZTE PROSIM - Fórum - ZDRAVIE.sk