Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prekonanie pneumotoraxu

Príspevok v téme: prekonanie pneumotoraxu
miroslav3214

Dobry den,

chcel by som sa opytat ci ma niekto skusenosti so spontannym pneumotoraxom. Ja som ho mal pred 2 mesiacmi mal som zavedeny dren neoperovali ma. Ale stale mi pretrvavaju bolesti okolo klucnych kosti a ramien skor ich mozem popisat ako taku slabost na tych miestach. Niekedy ma aj picha v hrudniku. Bolesti su skor kratkodobeho charakteru. Chodim pravidelne na plucne. Je tu niekto taky kto to prekonal alebo kto s tym ma skusenosti. dakujem

james

a povedal si o tých "bolestiach" aj na plúcnom? čo ti tam na to povedali?
a ako sa cítiš po dvoch mesiacoch? môžeš už všetky veci robiť normálne? alebo ešte stále sa treba šetriť?

james

Ahoj miroslav
ja som tak isto mal spontánny preumotorax...7 dní som mal drenáž, potom mi ju vybrali...mal som to len nedávno a teraz je to asi 6 dní čo som doma z nemocnice...a tak isto cítim niečo také podobné ako ty..nie bolesť v hrudníku ale skôr ako keby taký tlak, aj v ramenách, proste fakt ako keby také oslabené časti
na plúcne ešte len pôjdem...ale keď máš tie bolesti aj ty tak isto to bude normálne...len je zvláštne prečo to trvá tak dlho keď si to mal pred 2 mesiacmi

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prekonanie pneumotoraxu - Fórum - ZDRAVIE.sk