Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Glyco A - ucinok

RNG

glykolicka kyselina je exfoliator,prirodna alfa hydroxy kyselina, tj znici a osupe vrchnu cast pokozky a tym akoby znizi hlbku jaziev.
Ziadny iny ucinok nema a plno ludi malo z nej zapaly a dokonca jazvy, pre to sa vo vyssich koncentraciach(nad 10%) viacmenej stiahla z trhu.Samozrejme nizsie koncentracie maju velmi maly ucinok
www.buzzle.com
Ja som osobne skor za vyzivu a regeneraciu koze pomocou potravinovych doplnkov a kremov zlozenych z potravin a potravinovych doplnkov, ktore maju vyzivne a regenerujuce zlozky prestupujuce cez kozu a pomahajuce miestnej vyzive a regeneracii.

bubububu

ja som si ho prave kupila, zohnala som ho bez problemov
len sa zaroven chcem spytat naco je vnutri balenia taka vodicka, v letaciku nie je spomenuta, ani v navode, tak co s nou mam robit? neviete mi poradit niekto?

anjelik9

ja ho mám tiež ale už troška dlhšie tak neviem či je na trhu abo nie =) ale podla mna je to dobre lebo sa ti olupe ta vrchna poskodena koza tak si potom krajšia =) ja ho teraz tiež používam aby mi pomizli fliačky bo už sa mi tvár ani nevyhadzuje ale je ete flakata

Tessy06

ja mám dobré skusenosti s Glyco A, ale ak máš nejaké výraznejšie jazvyčky, tak ti asi stačiť nebude...a je pravda, že som mala naposledy problém zohnať ho, mali ho len v jednej lekárni, ale v ostatných boli ochotní mi ho objednať

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Glyco A - ucinok - Fórum - ZDRAVIE.sk