kde ist na vysetrenie SZ

Príspevok v téme: kde ist na vysetrenie SZ
jezko

ahojte, vedel by mi niekto prosim tak laicky a "po lopate" poradit, ked chcem ist na vysetrenie stitnej zlazy (asi krv) v Bratislave, na koho a ako sa mam obratit?
Obvodneho lekara vobec neviem ci mam ci nie, nakolko ajked mam 20rokov jedine kedy som bol v nemocnici tak asi na ockovanie este ako maly, a inak som zdravy ako repa... a teraz, ze kam sa mam vybrat? Staci dojst niekde na Kramare a tam zaklopat na dvere? Ci treba niaku odporucenku a pod.? Sorry ak sa takto pytam, ale verim, ze niekto bude vediet pomoct. DAKUJEM

jajkafr

jezko
obvodného lekára musíš mať niekde tvoja karta od narodenia a všetky záznamy musia byť u nejakého lekára založené skús zájsť za tvojou detskou lekárkou buď ju bude mať ona na ambulancii alebo ti ju už preložila k lekárovi pre dospelých...

farmaceutka1

jezko, na vysetrenie stitnej zlazy musis mat odporucanie od praktickeho lekara, cize nejakeho si musis zohnat. Bud si niekho vyhliadnes a ak bude ochotny ta zobrat, tak s nim podpises zmluvu, alebo si zistis, kam patris podla obvodu a ten lekar ta musi zobrat, aj keby nechcel.