Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco mi nerastu?

Grand Husky

sofianjf keď teda túžiš po tom, čo už všetci majú, tak máš to mať. Odhliadnuc od toho, že môžeš túžiť aj po hodnotnejších veciach ti môžem povedať, že máš len 12, pričom vývoj trvá až do veku okolo 20. Máš na to teda ešte minimálne osem dlhých rokov. PS: určite "všetci"? Alebo len "všetky"?

PoPotvorka

mozno tvoja babka ,alebo pra-pra babka nemala ziadne a genetika je svinucha ...... velkost prs budes riesit az neskor ,teda este je mozne ,ze ti narastu ,lebo prsia rastu do 23 a ak ani vek ti nepomoze je tu jedna moznost ,ktora zarucene funguje, inak na zazraky never ,tie len oblbujeu no nefunguju :)

mima.0

veru tak. a ako dvanásťročnej ti ešte rásť neprestali, ešte zmenia svoj tvar neboj sa. každý má svoje tempo a to neovplyvníš.. :) chlapci sa smejú ako keby oni v gatiach mali viac v tomto veku :D

ajaaj

Myslim, ze nie som jediny chlap, ktoremu sa viac pacia male prsia ako velke. Velke su pekne par rokov, ale potom to ide s nimi dolu vodou. Zatial co male si drzia pekny tvar velmi dlho. Takze baby, ak si myslite, ze cim vacsie prsia tym lepsie, tak to je hlupost.

mima.0

sofianjf, u každého je individuálne kedy dostane menšturáciu a kedy začnú rásť prsia. Nerob si nič z takých poznámok, sú to puberťáci ktorí sa v tomto období nevedia správať a môžeš nad tým len mihnúť plecom ako múdre dievča :).. Dostaneš aj ty, a nakoniec prerastieš aj ostatné spolužiačky, uvidíš. Inak ja som tiež dostala v 12 tich, čo sa niekedy zdalo ešte skoro. aj ked v 15 tich dostaneš bude to v poriadku neboj sa.

Magy

sofianjf - odpoved na otazku co mas robit je jedina. nic.
pretoze prsia su vylozene zalezitost genetiky a tu nezmenis. co vsak zmenit mozes, je postoj k tomu, co hodnotu ma a co nie.
a ver mi, ze zena s vacsimi prsiami NIE JE lepsia ani mudrejsia, a uz vobec nie kvalitnejsi clovek, nez zena s malymi.
kamosky posli do haja, smeju sa na vlastnej hluposti a nevedomosti.
ved pockaj, mozno este budes rada, ze ich mas mensie namiesto toho, aby ta zo stvoriek bolel chrbat a nemohla by si ani spat na bruhu. vsetko ma svoje pre a proti, staci len stavat na tych dobrych veciach a tie negativa nebrat tak vazne.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco mi nerastu? - Fórum - ZDRAVIE.sk