Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Syndrom drazdiveho creva

Príspevok v téme: Syndrom drazdiveho creva
dzusy

prosim o radu kto ma s tym skusenost.jednoducho stale mam ten pocit ze potrebujem na zachod a bojim sa chodit do prace,von s kamosmi.kazdy den mam hnacky boli ma brucho mam krce.uz neviem co dalej.lekar mi predpisal uz asi 3 lieky a nic nezabera tak mi vravel ze mam ist za psychologom.prosim poradte mi co s tym robit.ci ma tu niekto podobne problemy...

Denz

Probiotická liečba odstraňuje zápchu

Zápcha je jedným z najčastejších, ak nie najčastejším gastrointestinálnym ochorením. Mnoho ľudí hľadá efektívne riešenie na tento nepríjemný problém, pričom často sú v snahe o vyliečenie nútení vyhľadať lekársku alebo lekárenskú pomoc.

Probiotiká, špeciálne druhy lactobacillus a bifidobaktérie vedia v správnom zložení a dávkovaní relatívne rýchlo uľaviť od týchto problémom a pri dlhodobom užívaní im predchádzať.

V prípade ľahších stavov zápchy často postačí zaradiť do jedálneho lístka funkčné potraviny obsahujúce tieto živé baktérie, vďaka čomu sa nimi kolonizuje črevný systém a povzbudí sa k činnosti.

Pokiaľ je stav vážnejší a probiotiká obsiahnuté v potravinách ani pri dlhšom užívaní nejavia žiaden pozitívny efekt, je potrebné siahnuť po probiotickom doplnku výživy. Probiotických suplementov je na trhu veľké množstvo, preto je vhodné sa pred kúpou poradiť s lekárom alebo lekárnikom

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Syndrom drazdiveho creva - Fórum - ZDRAVIE.sk