Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pilates - chcem zacat, poradte ako nato..

bodynka

nemam teraz knihu pri sebe nepametam si ake su presne tie programi..
Ja som tiez necitala celu knihu, vynechala som cviky ostatne som precitala.
Vyber si ved nejaky program z tych 3 navrhov. Ja berem prvy a rodelim to na 3 dni v tyzdni ako mi to vide. Nie obden ako to tam je.

usiko

bodynka,

noooo, teraz pozeram na konci knihy /vdaka tebe/ ze teda rozvrh pilatesovych cviceni..../samozrejme ze som celu knihu neprecitala, na to som prilis vzrusena a netrpezliva...to ja vzdy, ked nieco kupim hned to musim vyskusat..trpezlivost nie je moja silna stranka..../

...no dobre, podla toho ako pozeram, mi ziadna struktura nevyhovuje...takze to asi budem robkat takto-vzdy ked si najdem cas, si spravim den co den, a ak bude casu viac, tak spravim cely program. to mozem, nie? ale ak mas nejake lepsie nastudovane veci, budem vdacna za usmernenie....

...mozem cvicit trikrat do tyzdna hodinu a dalsie dni mozno 15 minut ked sa mi bude chciet....takze co si mam vybrat?

bodynka

usiko ja som si vybrala program 15 min tri krat do tyzdna.Ty si si nevyberala program podla toho co je niekde pri konci ta tabulka ?

usiko

no a dnes mam svalovku na stehnach...takze tie cviky asi dobre robim....aj ramena ma bolia takze aj ta som spokojna...no a tie ostatne partie budem musiet popracovat.....asi zabudam na stiahnute brusko stale...no neviem...ale paci sa mi to...prinasa mi to radost a o to mi islo....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pilates - chcem zacat, poradte ako nato.. - Fórum - ZDRAVIE.sk