Neustaly smäd!

Príspevok v téme: Neustaly smäd!
prezývka :)

často (a aj dnes) sa mi stáva, že som stále, stále smädná, ale pritom chodim často na WC (na malu:) )
pijem tak za 9h v práci 1,5L vody (mineralka, dzus, caj) ale stále pociťujem smad a dnes sa citim aj dost oslabena, toci sa mi hlava a citim take vnutorne chvenie, akoby sa mi triasli ruky, ale ked sa pozriem na ruku, netrasie sa....

asi pred týždnom som si merala hladinu cukru v krvi a mala com 3,2 alebo 3,6, uz neviem presne.. moze to byt touto nizkou hladinou cukru v krvi? snazim sa ju doplnat - sladkosti, dzusy, čaje s cukrom, ak je kava, vynimocne, tak tu pijem s 3ma cukrami... kazde rano pijem vytlačenu štavu z pomarancov...

tak co mi este chyba??

dik za rady.......

jajka001_

nie si smadna z tých sladkých nápojov? neprehanas to s tym cukrom?
tiez som to nepochopila s tym meranim cukru, ved nemas cukrovku ci hej? preco si merias cukor?

A -Z

Smädná môžeš byť aj, jednoducho, preto, že piješ málo. Optimum je tých 2,5l tekutín denne, v lete aj viac.
A skús nesladený čaj a džús riedený vodou. Minerálky "neslané", číže nízkosodíkové.
Dobre som nepochopila - máš cukrovku?
Jedávaš pravidelne v 2 - 3 hodinových rozostupoch?

joni_

za 9 hodin v praci 1,5 litra nie je vela, ja tiez tak pijem, podla mna je to OK
a s tym ze aj napriek tomu stale pocitujes smad neviem, mozno ti poradi niekto dalsi