kolko stoji skladaci strojcek??

Denz

meggy- len pre teba este raz:)

U detí do 18 rokov uhrádza časť nákladov za liečbu zdravotná poisťovňa. Výška doplatku závisí od ambulancie, ktorú dieťa navštevuje. Pri snímateľnom strojčeku sa pohybuje okolo 5 000 korún, ale môže sa vyšplhať aj na 8 000 až 9 000 korún. Za fixný strojček je doplatok od 10 000 korún.

lesk.cas.sk

meggy10

denz nedristaj ok? tam je napisane nefixny!!!! do 18 rokov asi som ho mala tak viem! a ty si mal tiez nedavno ked vies?

meggy10

on sa pytal na skladaci strojcek na tu zabu, nie na fixny, ten skladaci ma vysiel na 20€ a fixny na 300€ u sukromneho zubara.

Denz

asi tak:)
U detí do 18 rokov uhrádza časť nákladov za liečbu zdravotná poisťovňa. Výška doplatku závisí od ambulancie, ktorú dieťa navštevuje. Pri snímateľnom strojčeku sa pohybuje okolo 5 000 korún, ale môže sa vyšplhať aj na 8 000 až 9 000 korún. Za fixný strojček je doplatok od 10 000 korún.
lesk.cas.sk

barbinka

Tak záleží, ale proste ja mám 26 rokov, teraz mám fixný a keď mi ho dá dole, tak budem mať ešte nočný a ten ma bude stáť 150 eur, tak sa mi nechce veriť tomu, že do 18 rokov ho to bude stáť eše viac ako mňa.