Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo mi je?

Príspevok v téme: čo mi je?
Sisinečka

Dobrý deň, prosím Vás, viem mi niekto poradiť? Na krku smerom na chrbát, ale aj do vlasov sa mi vyhádzali dosť svrbiace pupáky, niektoré sú väčšie niektoré menšie, ale svrbia rovnako. A keď niečo zjem, tak ma skoro pri každom jedle akoby pálil jazyk a mala som ho na dotyk taký drsný. Môže to spolu súvisieť, alebo to sú dve rôzne diagnózy? a čo to môže byť?

jajkafr

Sisinička
aj podľa mňa to môže byť alergia keďže píšeš že ťa páli jazyk po všetkom čo zješ tak to môže byť aj lepok ten je skoro všade

Sisinečka

tiež som si najskôr myslela, ale nič zvláštne (nové) som nejedla, klasika jedlo ako vždy a nemala som nikdy žiadnu alergiu na potraviny. Tak sa mi zdá tato možnosť malo pravdepodobná i keď nevylučujem, nie som doktor.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.