Farbenie vlasov v tehotenstve

Príspevok v téme: Farbenie vlasov v tehotenstve
maminaa

ahojte, chcela by som sa spýtať, na farbenie vlasov. Som v 38.tt a celé tehotenstvo som si vlasy nefarbila, len raz so šamponom bez amoniaku, ale to mi dlho nevydržalo.....tak by som sa chcela spýtať, dnes som si kúpila farbu, lebo tie moje vyrastené vlasy vyzerajú hrozne...kúpila som si ju v biofarme s 3% peroxidom. a tak by som sa chcela spýtať, či je to nebezpečné pre bábätko aj v takomto vysokom štádiu.....či si môžem kludne zafarbiť alebo mám počkať až po pôrode. ďakujem veľmi pekne.

neonka2

ja som si v tehotenstve nefarila vlasy farbou lebo som sa tiež bala či to neubliži dieťatku. Asi by si mala s tym farbenim počkať ak tak iba sfarbiacim šamponom. Predsa pre zdravie dieťatka urobime všetko na svete len aby bolo zdravé.Skus teda vydržať a prajem ti až všetko dopadne dobre s porodom tvojho dieťatka.

aknitka

už tu bola takáto debata a jedni boli za a iní proti (ako pri každej debate). ja som si vlasy farbila celé tehotenstvo (aj veľa iných žien čo poznám) a pohoda. a pýtala som sa aj gynekológa ( a nie jedného) a každý mi povedal že vlasy si farbiť môžem. ale sprav si podľa seba.