Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sejfy

Príspevok v téme: Sejfy
Akne:(

Ahojte,som už dosť zufala:( nič ,ale absolutne nič mi nepomaha..mala som od kožnej skinoren a teraz mám zineryt..mám ho už vyše týždna,ale zatiaľ nič...ako dlho trvalo kým vám začal pomaháť?? vyskušala som už asi dosť:( rozne tie kozmetiky,či už z drogerie alebo z lekarne...pijem veeľa voy,zihlavový čaj nestravujem sa zle...prečitala som už asi ceeele forum o akne..všetky témy..a niečo z toho som vyskušala no nič nepomaha..ja už zufala:((

nezufaj

mala si aj differine/alebo roaccutane/to su kapsulky, najdes kopec prispevkou na tomto fore a treba si liecbu premysliet,lebo ma vela neziaducih ucinkov.ja som ho pouzivala,plet sa mi krasne vycistila som mala hrozne akne, tiez som mala vsetko mozne od diane 35,zinerut, skinoren,lokalny retinoid/uz ani neviem nazov/.teraz pouzivam skinoren ako udrziavacku.a dobru kozmetiku, mala som keracnyl, teraz skusam eucerin dermo purifyer

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sejfy - Fórum - ZDRAVIE.sk