Akne:/

Príspevok v téme: Akne:/
sejfy

Ahojte,som už dosť zufala:( nič ,ale absolutne nič mi nepomaha..mala som od kožnej skinoren a teraz mám zineryt..mám ho už vyše týždna,ale zatiaľ nič...ako dlho trvalo kým vám začal pomaháť?? vyskušala som už asi dosť:( rozne tie kozmetiky,či už z drogerie alebo z lekarne...pijem veeľa voy,zihlavový čaj nestravujem sa zle...prečitala som už asi ceeele forum o akne..všetky témy..a niečo z toho som vyskušala no nič nepomaha..ja už zufala:((
-----------------
Poradňa - Akné - www.zdravie.sk

aja05

baby, ja mne sa za posledny rok zhorsila plet, ani zineryt mi nepomohol, ani skinoren, tak mi konecne kozna dala aknenormin, beriem ho presne mesiac.

sejfy

Marika17...
-odkaz odstránený-

toto?:)

sisa
neviem biolampa..neviem posudiť nemám ju,ale mnoho ľudi tu aj pisalo,že im pomaha..tak treba skusiť asi:)

Marika17

Sejfy a skúšala si aj prírodnú hĺbkovú kozmetiku Anti akne s cejlónskou škoricou od Natura House ? Môj syn (na moju mamičkovskú radu :-)má s ňou veľmi dobrú dlhodobú skúsenosť. Veľmi pekne mu hĺbkovo čistí pleť a redukuje zápal. Aj keď si vytláča čierne bodky po natretí krémom sa vôbec pleť nezapáli.V rade anti akne je viac výrobkov, ktoré si vieš kombinovať ( mydlo, mlieko,krém a maska)Je tam veľa extraktov z rastlín, pekne celá rada vonia a krém sa dobre roztiera a pekne vyhladzuje pleť.

siisa 25

nie je kupis to v Bratislave v Tescu na Lamači,stoji ten mensi 1200 SK,som sa pytala lebo ja to chcem skusit,zevraj to zabera lepsie ako proactiv solution, a este ja mam doma aj biolampu bola draha,ale je dobra,ked dopucim akne tak to s tym liecim a pomaha to,ovela rychlejsie sa to hoji,modre svetlo je protizapalove na akne a cervene na flaky po akne a aj na rany ked sa dopucim niekedy to nejde a musim to pucit,ale to sa nema vobec pucit hroza