Akne:/

Príspevok v téme: Akne:/
sejfy

Ahojte,som už dosť zufala:( nič ,ale absolutne nič mi nepomaha..mala som od kožnej skinoren a teraz mám zineryt..mám ho už vyše týždna,ale zatiaľ nič...ako dlho trvalo kým vám začal pomaháť?? vyskušala som už asi dosť:( rozne tie kozmetiky,či už z drogerie alebo z lekarne...pijem veeľa voy,zihlavový čaj nestravujem sa zle...prečitala som už asi ceeele forum o akne..všetky témy..a niečo z toho som vyskušala no nič nepomaha..ja už zufala:((
-----------------
Poradňa - Akné - www.zdravie.sk

sejfy

ahojte :)) tak som dneska bola pri tej kožnej..moja nerobila niejaka chorá je či čo:D tak tam zastupovala taka milá :)...predpisala mi miesto toho zinerytu aknemycin a gafrovu vodu( namiešali mi ju v lekarni niejak :D) tak uvidime..:))) držte palce:))

lenkaaaaaaaa

asi tvoj doktor mal namysli roaccutane alebo aknenormin. to su tabletky najucinnejsie na akne, ale su velmi nebezpecne pre plod. preto pocas liecby zena nemoze v ziadnom pripade otehotniet. preto niektori lekari k tymto liekom predpisuju aj horm.antik. aby bola istota ze zena neotehotnie.
tu je pribalovy letak tychto liekov:
www.zdravie.sk

aurra

patkaaaa :

ahoj :) a ake tabletky mas ? viem ze aj moj ujo dake mal aj kamarat ale neviem co zac. ked som sa ja pytala svojho doktora povedal ze su na to aj tabletky ale ze to musim brat spolu s antikoncepciou ... divne podla mna su aj ine nie ? ci co doktor to iny nazor ?

patkááá

ja som bola na tom tiež tak ako ty(: len jedného dňa som si povedala dosť a šla som ku kožnej pýtať tabletky(: nasledoval odber krvi a teraz ich v pokoji užívam(:a som šťastná že sa ich zbavím raz a navždy!nom usím ešte mesiac vydržať...a papám tabletky aj ked vobec nemám ťažk formu, mysliím že ani strednú nie, len to mám v genetickej predispozícii:/ fakt ti pomôže ked začneš tabletky jesť(: to jediné...

potkanica

poznam to, ked ti nieco nepomaha...ja mozem z vlastnej skusenosti odporucit a nedam na neho dopustit....aknenormin....jediny liek, ktory pomaha pri akne!...a tie vedlajsie ucinky? pfe, blbosti, jedine mam suche pery, nic ine...

konopka:)

no kedze nevidim zlepsenie z toho konopneho kremu skorej som mala uz dneska rano niektore miesta podrazdene a zacervenane rozhodla som sa to prestat brat.tak teraz si na tvar uz nic nebudem davat a bodka.

aurra

sejfy:

ona ti moze povedat hocico..ale len ty sama vidis co to stebou robi.chod skor a povedz ze chces zmenit liecbu a ked bude frflat alebo co tak zmen lekara... ved v podstate oni tiez nevedia co ti zaberie a len experimentuju s nami.

liuskaa

aurra, kupis normalne v drogerke...ma to hojive a dezinfekcne ucinky, su bez obsahu mydla...kludne aj na telo, ph 5,5...