Akne:/

Príspevok v téme: Akne:/
sejfy

Ahojte,som už dosť zufala:( nič ,ale absolutne nič mi nepomaha..mala som od kožnej skinoren a teraz mám zineryt..mám ho už vyše týždna,ale zatiaľ nič...ako dlho trvalo kým vám začal pomaháť?? vyskušala som už asi dosť:( rozne tie kozmetiky,či už z drogerie alebo z lekarne...pijem veeľa voy,zihlavový čaj nestravujem sa zle...prečitala som už asi ceeele forum o akne..všetky témy..a niečo z toho som vyskušala no nič nepomaha..ja už zufala:((
-----------------
Poradňa - Akné - www.zdravie.sk

januli

a ešte jedna vec. akné vzniká aj dôsledkom znečistenia pečene. očista pečene:
za hrsť dubovej kôry variť asi v 1l vody 10 min. potom do nejakej väčšej nádoby a ponoriť do zliateho odvaru na 7 min. dlane a plochy nôh. len spodky. stačí robiť 7 dní

januli

tak ja som sa s akné trápila cez tri roky vyskúšala som všetko okrem dermatologa. narobila osm si jazvy a iné nepekné veci na tvári.vysadila som HAK aj tak nič. ALE... našla som super dermatologa, predpísal mi AZITROX a gel DUAC. zabral úžasne až som tomu sama neverila. každým dňom to bolo lepšie teraz je 1 1/2 týždňa a už bielim len jazvy tým duacom. zmizlo všetko. základ je nevytláčať. A skutočne vyzeralo to hrozne ani som neverila, že sa z toho dostanem.

aurra

ahojte " spolutrpitelky " :)

dnes som sla teda ku koznemu a povedala mu ze ten zineryt mi nezabral a ze to mam ovela horsie tak sa na to kukol a dal mi volaku mast ale s tym ze na zaciatku ma vedlajsie ucinky dost vyrazne ze nech si to vyskusam zatial len na chrbte. takze som zvedava.

Tina5131
to mas od lekara ci je to len daka kozmetika volno predajna ?

Kejsyy
no mam pocit ze aj mineralky by si mala obmedzit aaa tusim aj niektore ovocie najma exoticke pomarance a take kysle veci.

Siisa25
tak chod hned za svojim lekarom ze co ti to sposobilo nech ti zmeni liecbu..ale inak citala som aj tu na tomto fore niekde ze dobra ja kozmetika RYOR. je tiez bezne dostupna v lekarnach ale tusim nie vo vsetkych iba jednej znacky.drz sa!

siisa 25

mne vcera zineryt sposobil taku alergicku reakciu ze to uz nevyzera ako akne ale ako spust na lici,mam v zime moc akne po licach,poradte nieco na to prosim Vas,lebo ja uz vazne neviem mam depku z toho

Kejsyy

no presne...ja sa nestravujem zle..malinovky nepijem,len mineralky,vodu...pijem veela čajov bilnkových(žihlavový,atd)a sladke nejeem keď len sem-tam niečo slane:P aa vela zeleniny,ovocia...čiž nebude to len v tom...

Tina5131

EUCERIN ! je uplne najlepší ... mala som na celej tvári akné... a ako som ho začala používať no tak asi po dvoch týždnoch,riadne zmeny! .... uplne som bola prekvapená...odporúčam !!!!