Akne na tele!

Príspevok v téme: Akne na tele!
aurra

ahojte, som uz na konci so silamy.stale sa mi na tele na dekolte chrbte a rukach vyhadzuje akne, uz som vyskusala kadiake pripravky od koznych lekarov ale nic nezabera uz neviem co robit. trosku mi situaciu zlepsuje solarium lenze to tiez nie je lacna zalezitost a ako nahle prestanem vrati sa mi to spat ja uz neviem ako dalej stym bojovat. nevie mi niekto poradit ? co vam zabralo ak ste mali podobny problem ? prosim :-(

jajkafr

aurra
sestre dala doktorka Izotrexin gel je to kombinácia antibiotiká a retinoidu... sestra je s tým veľmi spokojná okrem toho si kúpila Biodermu krém na zmiešanú aknóznu pleť a hlavne prestala si rýpať do vyrážiek... tiež by bolo dobre spraviť aj odbery krvi na hormóny, krvný obraz, výter z hrdla akné môžu spôsobovať aj hnisavé mandle

aurra

no pouzivala som najprv taky krem skinoren ked som si to davala tak mi zacali tie vyratzky hnisat .. no a potom mi dala taku vodu zynerit ci ako sa to vola ale tam je alkohol to mi vobec nezabralo ..a teraz zrejme tam pojdem zas a uz nieco poriadne nech mi daju dake tabletky alebo co

aurra

no ved len taku pouzivm ale ziadne vysledky... celkom mi zaberala aj antikoncepcia ale nechcem to takto potlacit hormonalne a ked ju vysadim zas s ami to vrati chcela by som to proste dako vyliecit inym sposobom

aurra

no ved prave nic z kozmetiky mi nepomaha proste ziadne zlepsenie :( fakt len ked sa chodim piect do solarka mi pomaha ale co ked to je aj nezdrave :( a est ejeden problem alkohol mi nerobi dobre .. teda pripravky obsahujuce alkohol sice vysusuje ale mna strasne drazdi.. dokonca aj cista voda mi robi zle...po sprche mi tak navru tie vyrazky a cela sa povysypam ..no fakt uz neviem..ani napr sprchace nemozem mat vonave abo tak ani telove mlieka vsetko ma drazdi

aurra

no ved prave nic z kozmetiky mi nepomaha proste ziadne zlepsenie :( fakt len ked sa chodim piect do solarka mi pomaha ale co ked to je aj nezdrave :( a est ejeden problem alkohol mi nerobi dobre .. teda pripravky obsahujuce alkohol sice vysusuje ale mna strasne drazdi.. dokonca aj cista voda mi robi zle...po sprche mi tak navru tie vyrazky a cela sa povysypam ..no fakt uz neviem..ani napr sprchace nemozem mat vonave abo tak ani telove mlieka vsetko ma drazdi

aurra

ked ja ich mam vsade tie vyrazky aj na tvari a to uz mam 18 :( mne sa ani nerobia vredy ale take zapalene len a take chrasticky a cervene a proste nemizne to uz od zakladky :( a je to hrozne ked si mam dat trocko s vystrihom alebo bez rukavov a do plaviek katastrofa :(