Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Telový odtieň rúžu= Nude lips :)

papaja

martinka

ano,vonia fakt krasne :)
od rimmel si idem kupit ten nude co si pisala,uz ho mam obzrety tak sa tesim,sice som si ho nedala na pery ale to nerobim v drogerke nikdy,clovek nevie,kto ho skusal predtym no hadam sa trafim a pristane mi

siisa 25

prepac martinka,mala som ho viac krat ale nepamatam si to cislo ruzu ani odtien,lebo som ho dlhsie nemala,musela by som sa pozriet v drogerii,pink campagne alebo tak nejak sa to volalo

siisa 25

martinka,rimmel ma pekne odtiene ruzu ruzovych farieb,mne sa pacil najviac,teraz mam astor,ale ten sa mi zas tak moc nepaci

Martinka2

papaja
no taky pekny prirodzeny ruzovucky ::) ....ale ta vona mnaam :P ... a ruž si kupuješ od rimmel?:) ... o ja tiez ten make up od bourjois len u nas bude nasjkor o mesiac nechapem to.....

papaja

ccc az teraz citam ,ze si o nom uz pisala :))
ruz si kupujem zajtra aj ceruzku gosh a este ten bourjois make up mam na muske a alverde

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Telový odtieň rúžu= Nude lips :) - Fórum - ZDRAVIE.sk