Telový odtieň rúžu= Nude lips :)

Martinka2

myslim ze ano taka nie velmi draha ale u nas starsne predrazene jeden ruez 16 eur :( make up uzasny maju jeden ked si ho nanensies na ruku je biely ako krem a potom ked rozotieras tak sa prisposobuje tonu pleti :)

Martinka2

to je v poriadku :) skusim niekedy pozriet a este mam velky zalusk na Revlon jeden odtien je nadherny sa vola Nude attitude :( a nikde na slovensku nemaju revlon dekorativnu...nasla som v KE ale take odtiene ruzov :D kriklavo cervene ruzove ....ani jeden taky pre mna :(

papaja

martinka

tak ako som pisala,nebol to astor ale manhattan,prepaaaaac :)
inak pozeram tie ruze tam uz nie su...bol od Lucie (smajlicky)kt.ponuka aj iny NYX sortiment tak mozno ked jej skusite napisat...

Martinka2

papaja
no ja som neskúšala cez mimibazar neviem ako to tam funguje totiž :( ... držím palce nehc si s ním len spokojná :) bola by si strašne zlatá keby si mi na ten astor mrkla :)

papaja

ja mam z mimibazaru ale este mi nedosiel tak som zvedava a na ebay je ten odtien vypredany docasne
astor ma vraj pekne odtiene,skusim pozriet ked vbehnem do dm

Martinka2

no ten circe by som rada ty odkial objednavas nyx??....lebo ja som objednavala z ebayu a tam su aj take vyhodne ponuky ze si mozem vybrat napriklad 6 odtienov ruzov ake chcem..a to sa mi asi viac oplati viac naraz objednat oni maju dost vela nude odtienov ale myslela som nieco co tu je dostupne...astor? a konkretne cisloodtiena nevies?