Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Avon perličky na tvár

Matuliq

ja mam avon rozziarujuce perlicky...mam z nich celkom dobry pocit aj ked sa bojim ze si toho dam prilis a budem vyzerat zmalovane...:P

jancecka

anna555 ja som tiež bola dosť hotová z toho, že ich tam bola asi tretina ako na obrázku. Ale čo už, tešila som sa ako budú vyzerať ale pravdu povediac, nič moc, ani na celú tvár ani ako líčka, buď to neviem, alebo mne nesedí nič :D

anna555

ked si kúpite po prvý krát avon bronzové gulôčky tak sa nezlaktine,sú pidi malé,skoro ma prekotilo a v katalógu plný téglik a navyše do nich musím štetcom poriadne tlačiť inak mi nefarbia,toto môj názor,možno niekomu vyhovujú

Ema132

som som:) ja si davam tie bronzove vacsinou v lete, ked som opalena, na licka, ono to este viac zvyrazni opalenie..a tie ruzove si davam tiez na licka a niekedy dam trochu (mozno to bude zniet divne) aj na viecka, ale to vazne len trosku:)no nie na celu tvar..

Martinka2

dakujem Ema takze si s nimi spokojna s tymi rozziarujucimi?? a to si davas na cleu tvar alebo len niekde??...no color trend ani nerpichadza do uvahy :D....no ja viem ze su tam odtiene ktore maju v nazve nude ale nikdy nevies aky v skutocnosti je :(

Ema132

mam tie bronzove gulicky arabian glow a tie rozziarujuce, tie su take ruzove:) tie zlate gulicky nemam:) ruze moc nepouzivam, no urcite ziadny z colortrend, to su len take akoze, lacne ruze v strasnych odtienoch pre mlade baby:) no minule som skusala cerveny odtien z tych novych ruzov co su tam - Mega Impact co propaguje Reese Witherspoon a ten vydrzal naozaj dlho tak ako mal:)a je tam telovy odtien - Never so Nude...ale neviem ci je skutocne taky ako na obrazku, nevidela som ho

Martinka2

netusim ale asi ten posledny najnovsi..mozno cislo 3 len neviem sa mi to pletie lebo som aj oriflame pozerala :)no a uz ked sme pri avone nemas nejaky tip na svetlejsi telovy ruz??:)oriflame tak mam par veci ale kvalita nic moc... myslis ten hojivy zarzrak?:)...

Ema132

pockaj, zoberiem katalog a podla obrazka ti poviem:)) kolkatku katalog si pozerala? ja mam doma skoro polku katalogu, cize na avon nedam dopustit:D...moja kamoska robi oriflame ale ten moc nemusim...ani mi nie je taky sympaticky a ani ta kvalita nie je podla mna dobra...jediny ten ruzovy minikremik odtial mozem:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Avon perličky na tvár - Fórum - ZDRAVIE.sk