Mam zit s tym ze v roku 2012 sa to vsetko skonci? Aky je vas nazor?

lost

0vecka -- hmmm, OK tak ja pridavam este 1 + 1 miesto zadarmo :D

ako bonus, moze si majitel vybrat koho zatiahnem do pekla :D

AdamKrt

Ak sa nemylim, tak Mayovia nechapali kalendar ako usecku, co zacina a konci, ale ako kruh, ktory kde sa uzatvara, tam pokracuje od zaciatku.

GiovanniX

podla mna je to sprostost,mozna sa vela ludi ani nedozije zajtrajska a nie 2012.A ten Maysky kalendar nikto nevie ze kedy bol presne zalozeni,takze mozna uz ten rok nastal ked sa skoncil,alebo len o 300 rokov nastane.Takze zite tak ako ste zili aj doteraz :)

soffa

konci sa len majsky kalendar....to neznamena ze bude aj koniec sveta.ten uz mal byt v roku 2000a este stale sme tu.su to len komercne tahy,....na ludi,aby si viac uzivali,brali hypoteky,a ktovie co este.tak ako to bolo v pripade prasac.chripky.prespekulovany komercny tah na zvysenie predaja zdravotnickych potrieb,liekov.asi tak....

božééééééééé

tak si rýchlo užívaj, prebehni sa nahý kade tade, skus všetkomožné a ži s čím chceš. potom uvidíš. alebo neuvidíš. čo ti tu má kto dat aku odpoved akože?

lost

Nic sa nekonci, je to len vymysel, oblbovak, mimochodom, nie som si isty s presnostou informacie, avsak ten 2012 uz malo nastav v 2004 alebo 2006 a stale sme tu :) len sa niekto "sekol" vo vypoctoch.
Mozno sa nieco stane a mozno nie, ale ludstvo urcite nevyhinie. Pravdepodobnejsie je, ze ta zajtra rano zrazi auto. Cize klud :D

Ja skor zijem pre buducnost, pritomnost si len vychutnavam, treba mysliet aj na zajtrajskok:
"Study yesterday, plan today, live tomorrow" - niekde som to videl, ale uz neviem kde :D