Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tip na naj spiralu vasho zivota

sibalka:))

tak ja som neodolala a dnes som urobila mensi nakup v dmke...kupila som od maybelline ked chvalite...colosal volume som uz mala..to je fajn spirala...kupila som volum express lift up co ste chvalili...no podla mna taky priemer..neublizi...skor zahusti ale aj predlzi kus...ale robi take cudne hrudky...a nevytaca....potom lash stiletto..ja vyzera byt zatial fajn..uuuzasne predlzila..nijak sice nezahustila...a take su pekne leskle...ziadne hrudky...len dako ma z nej stipu oci...hmm honba za spiralou pokracuje

sibalka:))

no neviem,ja mam vzdy take stastie ze kupim masterpiecku taku zochnutu daku...ani nevyzera ale hned na druhy den je :D....a to je horor malovat sa s takou...aj malo vydrzi okrem toho...fals lash effect je uuuuzasna ale stipali ma z nej oci,aj boleli po case :(( fnuk...a teraz hadam a hladam novu...poradte

soph

tara14, rozdiel je taký, že masterpiece max je veľmi dobrá maskara a false lash effect je skvelá maskara :-) a prave druha menovana je u mna celkovo no. 1 medzi spiralami.. :-)

papaja

sydney

to myslis presne tu o ktorej som pisala aj ja,veru to je uz ina spirala,a tiez vonia ako pises,ja som mala odtien Burgundy a super,krasne mihalnice aj ked normalne tam nic nemam

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.