Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zapal oka?

Príspevok v téme: zapal oka?
lenkaa123456

pred par dnami ma z nicoho nic zacalo boliet oko. akoby som v nom mala cudzie teleso. slzilo a bolelo ma tam. ale nie vkuse len v urcitych intervaloch ma to riadne zabolelo a zacalo slzit. ta bolest je ako take palenie-rezanie pod hornym vieckom. v ten den som mala aj dost cervene oko. potom som este mala asi dva dni citlive oko, mozno mierne cervne. dnes sa mi ta bolest zase vratila. od obeda mi slzi a pali ma. myslite ze to je zapal alebo je mozne aby som 3dni mala nieco v oku?

Mirka023

A ty si nebola na očnom? To ako možeš tak existovať? Inak ked nosiš šošovky, tak je velmi dobre kvapkať si koloidne striebro. To môžeš aj na šošovky, len nie velmi často, lebo môžu troška yošedivieť, ja mam týždňove, takže v pohode kvapkam, lebo po týždni ich aj tak vyhadzujem. A kvapkam si vždz večer, lebo ked sa navyše aj malujem, tak oči trpia a takto striebro zabije všetky bakterie a nemam nič s očami.

lenkaa123456

este som zabudla dodat ze pouzivam kontaktne sosovky. bolest v oku citim bez ohladu nato ci sosvku mam alebo nie

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zapal oka? - Fórum - ZDRAVIE.sk