pharmatex

lyzicka

nedokazem pochopit takych ludi, preco sem lezu, ked nemaju chut poradit, toto forum je na to, aby sme sa pytali a aby tu niekto ochotny odpovedal a radil. Taketo rady, ze pouzi google su pre mna bezcenne. Pretoze pouzit google je samozrejme prva alternativa, ale clovek sa chce niekedy dozvediet aj nejake podrobnosti alebo skusenosti. Ak niekoho tak velmi obtazuje tato tema, tak sem jednoducho neklikajte. Je take tazke to pochopit?

lyzicka

levicaaaa, toto navrhol prave moj priatel. Tak ja som to sem napisala, aby som sa o tom dozvedela viac. A este raz by som chcela podotknut, ze ziaden pribalovy letak nemam, kedze kupa pharmatexu je u mna este len v stadiu zvazovania :-) aj tak dakujem za prispevky

levicaaaaa

lyzicka, ako si sa prosím ťa dopracovala k tomu, že dáš pharmatex na kondóm ? :D
prečítaj si leták čo je k Pharmatexu pribalený... Pharmatex sa dáva do pošvy, čo by ti ako pomohol na kondóme na ktorom by bol ešte ďalší kondóm??? :-))) použitie pharmatexu sa mierne líši v závislosti od toho, či mášvag. čapíky alebo krém, ale oboje sa dávajú do pošvy a tam účinkujú... na kondóme nepomôžu...

a navyše, to sa ešte aj nájde muž, ktorý je ochotný súložiť s dvoma kondómami ?

biopich

pharmatex sa dava do vaginy nie na kondom...ci medzi dva kondomy :D staci ze si ho das do vaginy a priatel pouzije jeden kondom. takto budete mat istotu ze neotehotnies. Je chore davat si 2 kondomy a este medzi ne pharmatex---nakoniec praskne a budete mat po vtakoch. a neviem ci by tvojmu milemu stale stal keby sa toto dialo... chlapom je vela dat si jeden kondom kde to dva :D tak kusok rozumu ved uz si velka slecna ...

lyzicka

aby som to upresnila, ja pharmatex nemam, nikdy som ho nevidela a takisto som nevidela ani navod na pouzitie. Preto sa informujem.

aluska

neviem preco niektori ludia nerespektuju navod na pouzitie...asi tam nie je len tak na paradu, ze sa niekto nudil tak ho vytvoril

lyzicka

biopich, ak ti to pomoze, mam 20, hoci neviem, ci moj vek nejakym sposobom ovplyvni vase rady a prispevky tykajuce sa pharmatexu. Neviem, preco sa tato tema javi taka absurdna, ani to, cim som niektorych jedincov tak velmi poburila. Je to obycajna otazka, na ktoru cakam relevantne odpovede, nic viac. :-)