Starostlivost o suché chodidla a popraskané paty

Príspevok v téme: Starostlivost o suché chodidla a popraskané paty
sharon55

dobrý den!chcela by som poradit,ako sa starate o svoje chodidla,aby boli jemné a ako sa zbavujete zatvrdlej koze na patach?.jednoducho,chcela by som aby moje nožky boli pestované...čo suvisí aj s navstevovaním pedikerky,ktorá mi odstrani zatvrdnutu kozu skalpelom...to viem,ale jednak to ide do penazi a aj čau... ja pouzívam klasicku pemzu a kupila som si aj skrabku.taku s ručkou v drogerii,ale po týzdni sa mi ta ručka zlomila,ta nasadka stále vypadava..asi by to chcelo nejaku lepsiu a drahsiu..možete mi poradit,resp.s akým kremom mate skusenosti?znama si objednala cez nejaku stranku aj PED EGG,tolko propagovaný v reklame,ale to čo jej doslo,bola len napodobnenina originalu,pilnikové noze su tupé a tak nesplnaju svoj učel...dakujem za vyjadrenia

Mončika

Laurisia objednávala som ju zo stránky pre diabetikov, tam ju mali o čosi lacnejšiu ako v e-lekárňach ale to len o pár centov, takže to máš úplne jedno z kade si ju objednáš. Áno, dám vedieť..

Laurisia

Mončika nemáš začo:-) Z kade si ju objednávala? Z e-lekárni, či z inej stránky? Budem v to dúfať tiež že jej pomôže, však ak by ťa to napadlo tak daj potom vedieť ako je na tom tvoja sestra, či masť zabrala alebo nie

erdža

šnurina to mi je ozaj ľúto, že máš takéto zlé skúsenosti. Fajn by bolo keby si sa aj sama o svoje chodila starala a to hlavne krémovaním. Používaš denno denne nejaký krém na nohy?

zdenka6

tamarka78

Mne to príde zbytočné čakať a najradšej mám keď si všetko odskúšam na sebe a viem či mi to pomáha alebo nie. Je to balenie 45ml, neviem či aj väčšie existuje ale našla som iba takéto veľké balenie

Mončika

Laurisia ďakujem ti veľmi pekne za radu. Bola som v lekárni, tam ju bohužiaľ nemali ale objednala som ju nakoniec z internetu tak ako si mi poradila. Snáď sestre pomôže a bude lepšie:-)

tamarka78

Zdenka6 to je dobre ze si ides za svojim cielom a chces hned vsetko poskusat. Ja taka neviem byt, najprv musim vsetko okolo toho pozistovat ci to je fakt dobre a az potom konam. Musim si ale brat priklad z teba:-) Ako velke balenie si si kupila? Kolko ma ta mast ml?

šnurina

neverila by som keby som to na vlastnej kozi nevyskusala ale raz som bola na pedikure po ktorej sa mi zapalili nechty a chodidla som mala priserne poranene.. nechapem preco ale odvtedy som si povedala ze na pedikuru uz nikdy nepojdem..vedeli by ste mi poradit nieco ine ucinne aby mi nehrubla koza na chodidlach a nemala som ich vysusene?

Laurisia

Mončika verim ti ze chces pomoct tvojej sestre, to iste by som spravila aj ja! Skus ist do lekarne a pytat si mast ureagammu, ona obsahuje cca 10% tej mocoviny. Vsak tetuse v lekarni by ti mali vediet poradit a dat to co chces. Inak ale da sa aj cez internet objednat, ale to uz je na tebe ako ti to lepsie vyhovuje kupit, to sa uz ty rozhodni:-)

Paťa27

Kamilla tak to sa potom ani nečudujem že máš vysušené päty a chodidlá keď si ich ničím nenatieraš. To si si mala zatiaľ baraj hocijakým krémom natierať len aby si ich aspoň trošku hydratovala. Prednedávnom som si kúpila taký nový krém a zatiaľ som s ním spokojná, tak ak chceš môžem ti napísať názov, hm?

kamilla

@paťa27 teraz momentálne žiadny, pretože ten čo som používala sa mi už minul a snažím sa aby ste mi poradili ktorý si mám teraz kúpiť aby mi aj pomohol a viac hydratoval chodidlá