Dokaze ma lubit?

Príspevok v téme: Dokaze ma lubit?
lizatko7

Pisem sem, lebo ma zaujima nazor aj inych zien. Asi pred mesiacom som sa na pokeci zoznamila s jednym muzom. Bol mily, sympaticky, vedel ma rozosmiat a mali sme vela spolocneho. Hned na zaciatku mi sam povedal ze je zenaty uz 6 rokov ale deti zatial nemaju lebo manzelka nemoze otehotniet. Pisali sme si dalej, az prisli slova s navrhom na nase stretnutie. Ja byvam sama, takze stym by problem nebol. Zacala som sa na to stretko tesit, aj na kazdodenne pismenka od neho alebo telefonat. Povedal mi, ze mi nemoze dat po com tuzim,ale ked chcem budeme spolu. Pred tyzdnom sme sa stretli, bol u mna do rana. Po 2.minutach sme vyzerali akoby sme sa poznali 2.roky. Bola aj mala nervozita na zaciatku ale potom to uz vseto islo. Dlho sme sa rozpravali, dali sme si veceru a krasne sa milovali cele hodiny. A potom zasa. Cely cas ma bozkaval, tulil ma, hladkal, bol strasne mily a detsky. Celu noc ma drzal pri sebe v naruci. Povedal mi, aby som mu slubila ze nebudem smutna ked odide. Ale on na druhy den musel uz domov a mne zostalo smutno a prazdno. Viem, ze sa chce znovu stretnut, znova ma vidiet. Ozyva sa nadalej. Ale vo mne sa nieco deje, asi som sa donho zalubila a pritom viem ze budem strasne trpiet. Co myslite ma ma aj on rad? Ako by som to mala dalej brat? Je mi smutno

PICHACIK

lizatko najdi si nejakeho lepsieho a zabudni na toho hlupaka co podvadza svoju zenu. Ja by som to jeho zene povedala hned akeho ma chrapuna!

hahaha...

ale každý chlap na pokeci je kurevník. Ak baba trošku prejaví záujem a odpíše po pár dnoch ju už chcú pretiahnuť..spamataj sa dievča!

sway

Asi bude nieco pravdy natom,ze zenam vseobecne nevadi to,ze chlapi podvadzaju..
Skor im vadi,ak zacne podvadzat aj ich.

sway

Ja som mozno tiez naivna,ale nie som blba:-)A ver mi,ze ak by mi to stalo zato,skor ci neskor by som na neveru prisla.A rozhodne nepodcenujem manzelky:-))
Hrozne kolko moralistiek sa najde aj medzi ukrivdenymi milenkami:-) Plus ludi,co sa radi staraju do cudzich vztahov.
Ja to vidim podobne ako to napisala sun0808.

sway

spravodliva nebud naivna..Nato aby manzelka zistila,ze ju manzel podvadza nepotrebuje avizo od milenky..Kazda,ktora to vediet chce,si to zisti aj sama.