Dokaze ma lubit?

Príspevok v téme: Dokaze ma lubit?
lizatko7

Pisem sem, lebo ma zaujima nazor aj inych zien. Asi pred mesiacom som sa na pokeci zoznamila s jednym muzom. Bol mily, sympaticky, vedel ma rozosmiat a mali sme vela spolocneho. Hned na zaciatku mi sam povedal ze je zenaty uz 6 rokov ale deti zatial nemaju lebo manzelka nemoze otehotniet. Pisali sme si dalej, az prisli slova s navrhom na nase stretnutie. Ja byvam sama, takze stym by problem nebol. Zacala som sa na to stretko tesit, aj na kazdodenne pismenka od neho alebo telefonat. Povedal mi, ze mi nemoze dat po com tuzim,ale ked chcem budeme spolu. Pred tyzdnom sme sa stretli, bol u mna do rana. Po 2.minutach sme vyzerali akoby sme sa poznali 2.roky. Bola aj mala nervozita na zaciatku ale potom to uz vseto islo. Dlho sme sa rozpravali, dali sme si veceru a krasne sa milovali cele hodiny. A potom zasa. Cely cas ma bozkaval, tulil ma, hladkal, bol strasne mily a detsky. Celu noc ma drzal pri sebe v naruci. Povedal mi, aby som mu slubila ze nebudem smutna ked odide. Ale on na druhy den musel uz domov a mne zostalo smutno a prazdno. Viem, ze sa chce znovu stretnut, znova ma vidiet. Ozyva sa nadalej. Ale vo mne sa nieco deje, asi som sa donho zalubila a pritom viem ze budem strasne trpiet. Co myslite ma ma aj on rad? Ako by som to mala dalej brat? Je mi smutno

to som ja :(

to som ja lizatko7 - neda sa mi prihlasit sa. Dnes som uvazovala nad tym, ze o tom poviem jeho zene. Viem ako sa vola aj jej profesiu takze nebolo tazke ju na nete vyhladat. Ale nemam na to nejak odvahu. Co potom on? Co ak sa mi bude chciet nejak pomstit? Uz fakt neviem co mam cakat,alebo co si mam mysliet. Jeho zena pracuje v zdravotnictve a nasla som ju hned ako som ju zadala do googlu. Co mam robit? Ona o nicom nevie a asi je najviac klamana. Ma za muza takehoto sviniara a chce snim mat rodinu. Aj na umelych oplodneniach bola a zatial neuspesne, to mi rozpraval. Oplati sa takej zene verit niekomu takemu? Mam ci nemam? Je vo mne zlost, chcem sa pomstit :(

pozor!

lízatko, nebuď naivná...na pokedi sa do mna po pár dnoch písania zamilovalo hádam už aj 27 mužov...len cez písanie...samé , že ako im chýbam, že nikdy k nikomu necítili čo ku mne, ako sa tešia na každé písmenko, ako si predstavujú milovanie so mnou a bla-bla-bla..stretla som sa s troma, lebo ja som slobodná a hladala som si známosť..ale každý chcel len a len sex..
lízatko spamätaj sa !!!! Pokc je skur..vený svet...aj mne sa kamoš chcáli koľko báb cez neho dostal...

pozor !

skopírujem z inej témy :
napíšem svoju skúsenosť : nie som pubertiačka. mám 28 rokov. milujem jedného muža. A ten je v kuse na pokeci a vypisuje. žiaľ je nezamestnaný a sedí za PC celý deň. Vypisuje si so ženami. My sme neni manželia ani spolu nebývame. Ale ľúbim ho a viem čo robí. A mňa to veľmi bolí... Žial na pokeci sa nájde strašne veľa "kur..v"...

Ja som sa pred troma mesiacmi tiež zaregistrovala. A dala som si aj fotku. Nechcem sa chváliť, to nie..ale vyzerala som na nej hriešne dobre. A to som dala len preto, aby som vyskúšala , čo urobia muži. Za 12 dní som mala cca 1000 odkazov..muži boli ako supi...ja som nikomu neodpovedala, ale zistila som, že tak ako ženy balia mužov, tak aj muži balia ženy. Samé pozvania, pýtali fotky, telefon, webku...HROZNÉ...

Aby som mohla "toho svojho" sledovať, či je prihlásený, založila som si iný nick..nepíšem mu, len ho počas dńa pozriem, či je prihlásený. A veru je. A stále...ako ho to odnaučiť ? Veď je závislý na tom ! A viem stopercentne, že občas sa aj s nejakou stretne. Asi som krava, že mňho mám aj tak rada...On nevidí, že v reálnom svete, je niekto kto ho ľúbi, komu na ňom záleží...Jeho viac priťahuje vitruálny svet...

POKEC JE ROZBÍJAČ VZŤAHOV A RODINY ... JE TO SKAZENÝ SVET !!! KAM TAKTO NAŠE ŽIVOTY POPUTUJÚ, AK ODHÁŇAME OD SEBA TÝCH ĆO NÁS ĽÚBIA A IDEME ZA VIRTUÁLNYM SVETOM...

katalinka

ja by som povedala od zadaného ruky preč
nevidím rozdiel v tom, či je niekto ženatý, alebo zadaný... lízatko, je mi ľúto, že si podľahla čaru osobnosti a zvádzania...ale veci sa vždy pre niečo dejú a niekam nás posúvajú, netráp sa, z nejakého dôvodu, ktorému nemusíš rozumieť si si tým musela prejsť. Niektorým veciam, nemusíme rozumieť, musíme ich však vedieť prijať.Dúfam, že si sa poučila...nerob íným to čo nechceš aby robili tebe...je to otrepané ale platí takmer na všetko :-))))
pekný zvyšok dňa

datelinka1

jajaja, s tými IP adresami xxx.xxx.217.xxx a xxx.xxx.218.xxx je to zložitejšie. posledné trojčíslie je premenlivé, ale takých IPčiek je veľmi veľa. sú to modemy od orange. už tu bolo veľa nedorozumení kvôli týmto číslam.