Dokaze ma lubit?

Príspevok v téme: Dokaze ma lubit?
lizatko7

Pisem sem, lebo ma zaujima nazor aj inych zien. Asi pred mesiacom som sa na pokeci zoznamila s jednym muzom. Bol mily, sympaticky, vedel ma rozosmiat a mali sme vela spolocneho. Hned na zaciatku mi sam povedal ze je zenaty uz 6 rokov ale deti zatial nemaju lebo manzelka nemoze otehotniet. Pisali sme si dalej, az prisli slova s navrhom na nase stretnutie. Ja byvam sama, takze stym by problem nebol. Zacala som sa na to stretko tesit, aj na kazdodenne pismenka od neho alebo telefonat. Povedal mi, ze mi nemoze dat po com tuzim,ale ked chcem budeme spolu. Pred tyzdnom sme sa stretli, bol u mna do rana. Po 2.minutach sme vyzerali akoby sme sa poznali 2.roky. Bola aj mala nervozita na zaciatku ale potom to uz vseto islo. Dlho sme sa rozpravali, dali sme si veceru a krasne sa milovali cele hodiny. A potom zasa. Cely cas ma bozkaval, tulil ma, hladkal, bol strasne mily a detsky. Celu noc ma drzal pri sebe v naruci. Povedal mi, aby som mu slubila ze nebudem smutna ked odide. Ale on na druhy den musel uz domov a mne zostalo smutno a prazdno. Viem, ze sa chce znovu stretnut, znova ma vidiet. Ozyva sa nadalej. Ale vo mne sa nieco deje, asi som sa donho zalubila a pritom viem ze budem strasne trpiet. Co myslite ma ma aj on rad? Ako by som to mala dalej brat? Je mi smutno

sun0808

No,ja milujem take reci *co ak nieje v manzelstve stastny*!!!!!
to co je?ak nieje,nech si to vyriesi a rozvedie sa.Lenze asi to tak nebude.
Jasne ta uviedol do obrazu.
Clovek ma mat nejake zasady,ci je slobodny,alebo vydaty.
Ak by ste si boli taki blizki a rozumeli si,nemala by si problem.

Sirealka

a este jedna vec. Je vidiet ze sem pisu len vydate zeny co sa boja aby sa to iste nestalo aj im a automaticky ta odsudzuju. Si zla, lebo si jedna z takych co kradnu zenam manzelov? Ale co ak manzel nie je stastny? Ved to vyriesi a ukaze cas. Mozno budu nakoniec spolu a nic nebude lizatko lutovat. Ak nevyjde manzelstvo na 1x a muz to zacne citit,neznamena to ze musi byt v tom zvazku do konca zivota. Radsej skor, ako nikdy. Samozrejme ze su rozne polemiky, ze co ak ma deti, klame ta, uziva si, si jeho prostitutka. Ale co ak je to z jeho strany tiez o citoch? Co ak aj on ma rad ju? Nestaviam sa na ziadnu stranu, sama som vydata 9 rokov ale urcite neodsudzujem nieco taketo. Lizatko ak sa budete lubit prajem ti to. papa

Sirealka

Podla mna ak nema este deti nie je to take tragicke. Mas aj ty pravo si nieco ziskat a ak sa ti to nepodari a on zostane pri zene budes mat ponaucenie. Mozno nie je stastny a hlada lasku v tebe. Mozno z toho bude viac ako si ostatny myslia. Hlavu hore a zabojuj. Drzim palce, maj sa pekne

Deee

no ja nemam slov...
squirell to asi napisala za mna...
az ta necha len ta bude velmi boliet srdiecko...a ostanu ti oci pre plac...preco sa nas pytas ci ta dokaze lubit? jasne ze dokaze, ale naco ti je takato nikdy nenaplnena laska bez buducnosti?

mikusa

Este P.S. a ano, zenati chlapi su uzasni milenci, lebo maju dlhorocnu prax na svojej zene. Rovnako ako vedia co kedy povedat a kde chytit. Zavolaj jeho zene a slusne podakuj za trening.

mikusa

V prvom rade si mala vycuvat hned, ako ti povedal, ze je zenaty. Vyssie emocionalne IQ by ti moja neuskodilo... Hned by si si mala predstavit jeho manzelku a malo by ti byt vrcholne neprijemne s nim cokolvek mat. A tak sa mi zda, ze ti neslo o lasku, asi si dlhsie sama, zasvrbela ta a potrebovala si sa odbavit. Kludne to mozes tahat s nim aj nadalej, on bude doma pomahat svojej zene a k tebe si pride uzit. Ako ku prostitutke, ale aspon pri tebe usetri. Zobud sa, kym nie je neskoro a ukonci to. Az taka zufala hadam nie si, aby si z teba tento magor robil sexualnu otrokynu.

cajik

ja k tomu nemam co povedat ani.. nebudem ta zhadzovat a moralizovat, ale :

napriek tomu, ze si zalubena, mala by si sa to pozriet z inej strany. keby si mala manzela, a nemohla otehotniet, ako by si sa citila keby si takto odskakoval za inou zenou?

s velmi velkou pravdepodobnostou nie si jeho prva, a ani posledna milenka. to by si musela byt velmi naivna, keby si tomuto verila. takito muzi si odskakuju vzdy, a ked sa dal tak lahko zbalit, s trosku zdraveho rozumu si domyslis aku ma asi povahu.

sam ti povedal ze ti nemoze dat to, po com tuzis. teda sa dost jasne vyjadril, ze od tohto nemas nic ocakavat. Jedine, co ti moze dat, je chvilkova "laska", pohladenie, bozky, vyznania lasky.. Ale nebude ten, kto ti pomoze s nakupom, ten koho mozes poslat do obchodu po muku, nebude ten s ktorym budes travit kazdy den, nebude ten pre koho si jedina na svete, nebude ten komu budes moct kedykolvek zavolat, ked ta bude nieco trapit, nepride ta utesit ked budes smutna, lebo bude mozno prave vecerat so svojou manzelkou.

Je dost mozne, ze skoncis len ako dalsia milenka. Takych ako ty su na svete miliony. Kazda z nich sa zalubila, muz jej povedal ze mu to doma neklape, a kazda z nich sa trapi. Je par vynimiek, kedy sa muz odhodla opustit zenu a ujde k milenke.. Drviva vacsina chlapov to necha tak. Nechaju si manzelku, aj milenku, lebo im to tak VYHOVUJE. Nie preto, ze "by sa zena zrutila", alebo "nie je vhodny cas", alebo hocijaky iny dovod, ktory pouzivaju. A keby ste aj s velkym stastim ostali spolu, nebala by si sa potom raz jedneho dna, pri kazdom jednom vecernom odchode z domu, ze ti to robi tiez ? Lebo mu nerozumies, lebo je nuda, lebo deti kricia a nie je cas na sex, lebo, lebo, lebo..

A nenechaj sa obalamutit recami typu, ako im to doma neklape, lebo ti garantujem, ze keby si s nimi ako neviditelna byvala, tak na 98percent zistis, ze ich manzelstvo je fajn. (Ano, pravdepodobne nejake problemy su, ked to riesi neverou, ale to ze si nerozumeju alebo nieco ine, nie je opravnenim na to, aby sexoval s inou zenou)

suz

podla mna ma doma s manzelkou stereotyp a preto nieco haldal ,,nove,, co nasvedcuje aj tomu ze ste sa zoznamili cez pokec

si len jeho kratkodobe pobavenie