Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..

Príspevok v téme: 90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..
Sesi

Caute bambulky..Nechce sa k vam neaka ku mne pridat??Od pondelka zacinam..Viacerim nam to pojde lepsie..Ja som tuto dietku uz drzala z babami z tohto fora.vydrzala som viac ako 2 tyzdne..dala som dole 4Kg..ale potom prisli narodeniny a torta a tak ved chapete ma..takze ak mate niektora zaujem sa pridat..tak smelo mi napiste..budem len rada..uz sa na vas tesim.Inac mam 18 rokov
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

m.p.

ja fakt nechápem, prečo stále ľudia, ktorí absolútne nevedia o ide, stále potrebujú rýpať :) nie je diéta ako diéta. človek keď počuje slovo diéta, hneď sa začne navážať do niekoho ako šialený a pritom napríklad ani netuší o čom je 90dňová diéta, ktorá ani nie je diétou (len má zbytočne zavádzajúci názov), len delením potravín na dni, aby boli lepšie stráviteľné. NA ZÁKLADE TOHO BY SA DIÉTOU DALO NAZVAŤ KAŽDÉ STRAVOVANIE KDE JE UPRAVENÁ STRAVA. sandra ja tiež "žeriem" aj zákusky, či veríš či nie a chudnem. tak sa upokoj :)

sandra725

boze moj ... tieto vase vecne diety a nekonecne temy o chudnuti . k comu to mate ?? ja si dam aj zakusok sice nie moc ale dam, sportujem 6 krat tyzdenne ,vecer uz nejedavamm lebo mi to netreba a na cele diety sa mozem vybodnut.... Aj tak pri nich dlho nevydrzite. Beh, plavanie a zumba..... To co milujem a bez coho uz neviem byt . Jedzte a sportujte.... a schudnete!

M.P.

kvetinky, aj ty si tuším písala, že pred druhou vodou si bola strašne hladná, však? :) normálne neviem čo dnes so sebou :)

M.P.

baby ja som dnes tak neskutočne hladná :) na raňajky som zožrala 3 kivi a kúsok ananásu, na desiatu zas ananás, na obed jablko a banán upražené na masle so škoricou, na olovrant ananás, oriešky, na večeru paradajkovú omáčku s dvoch paradajok s bazalkou a pažítkou a okolo pol 8 ešte mrkvu a šťavu z citrónu a pomaranča.

normálne rozmýšľam, že by som úplne preskočila vodu, teda lepšie povedané, že by som nemala dva vitamínové dni po sebe, ale rozbilo by mi to harmonogram. na začiatku diéty som si zobrala kalendár a farebne označila dni, popísala či B,Š,V,UH, VODA a ktorý deň diéty mám... :)

liuskaa

cauky kocky, blahozelam k dosiahnutym uspechom....moja dnesna voda bola v poho, zajtra sa zmeriam a zvazim....)
Kvetinky a tu placku so sardinkami si mala na veceru namiesto zakuska alebo?

M.P.

júúj kvetinky, mňam. ja nejako nemám šťastie na celozrnnú múku a to som už hľadala aj v hypermarketoch...asi musím zájsť do nejakého bio-obchodu :/

určite to nevzdávaj moja, raz sa to musí zlomiť. a vieš ako si to budeš vážiť, keď si to tak tvrdo vybojuješ? :) už ti ani nenapadne vyrabovať chladničku, keď to raz zhodíš :)

kvetinky

MP
gratulujem ti moja :-)))) len tak ďalej ..ja sa nevzdávam i keď výsledky nič moc,dnes mám uhlohydráty a papám indický chlieb pripravený z celozrnnej múky a plnený sardinkami v rajčinovom pretlaku..+šalátik..
inak kde ste ostatné holky? čo ste to vzdali?dúfam že nie :)

M.P.

ahoj Vianočka. nie upršaný, u nás je zatiaľ nádherne, slniečko svieti :) gratulujem ku ďalšiemu kilečku dole :) ty máš ktorý deň teraz zhruba?

baby, chcem zaspať a zobudiť sa vo štvrtok ráno po ovocnom i vodovom dni :) nakúpila som si kopec ovocia, aj také čo bežne nejedávam, ananás čo som nemala hádam od Vianoc a kivi, aby bola zmena. akurát idem baštiť desiatu.

inak, dnes som sa odvážila. chcela som síce až po druhej vode, ale potom som si povedala, že sa odvážim, lebo chcem vidieť ten váhový rozdiel po dvoch vitamínových dňoch za sebou. výsledok. ďalšie kilo a pol dole od posledného váženia. čiže aktuálne 175cm/76kg, 10 kg dole celkovo. to je myslím aj také reálnejšie číslo, než to čo mi ukáže po dvoch ovocných dňoch a aj tak zas potom vylezie váha keď sa na bielkoviny najem. vidím, že chudnem, netreba mi na to ani vodové dni, tak dúfam, že si zas nezbrzdím metabolizmus tými dvoma vitamínovými.

celkovo mám pocit, že konečne sa mi prebral metabolizmus a začína šlapať tak ako má, tak som rada. ani to chudnutie nie je nejaké drastické, rozdiel medzi posledným vážením, teda za 12 dní je kilo a pol, čo je také zdravé chudnutie.
strašne dlho som čakala a konečne som sa dočkala. a porazila som svoju štítnu žľazu!!! takže to nevzdám, kým nebudem mať pod 70 kg.

pekný deň vám prajem kočky.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky.. - Fórum - ZDRAVIE.sk