90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..

Príspevok v téme: 90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..
Sesi

Caute bambulky..Nechce sa k vam neaka ku mne pridat??Od pondelka zacinam..Viacerim nam to pojde lepsie..Ja som tuto dietku uz drzala z babami z tohto fora.vydrzala som viac ako 2 tyzdne..dala som dole 4Kg..ale potom prisli narodeniny a torta a tak ved chapete ma..takze ak mate niektora zaujem sa pridat..tak smelo mi napiste..budem len rada..uz sa na vas tesim.Inac mam 18 rokov
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

M.P.

lDenzl, vieme :) sme opatrné, jeme aspoň 5krát denne, jeme všetko, len si delíme potraviny tak aby boli ľahko stráviteľné, light výrobky nepapáme, ani umelé sladidlá nepoužívame (teda ja určite a myslím, že ani ostatné baby), cvičíme a všetko to ostatné. ale ďakujeme za upozornenie :)

M.P.

ahoj kvetinky :)

ja som sa už rozhodla napevno že nebude voda, ale budem piť šťavu z citrónov, grepov a pomarančov, ak budem hladná tak aj zjem celé ovocie. mne fakt veľmi pomohlo keď som začala jesť viackrát denne, overila som si, že to metabolizmu len pomáha a nechcem sa zasa dostať do fázy ako po prvom vodnom dni, že som dlho dlho nechudla. lebo predsa len to trvá kým sa ten metabolizmus zas naštartuje. plus, mám štátnice zanedlho, celé dni sa učím, mám nervy a celý deň piť len vodu, tak to by ma asi švihlo od nervov. ono ten vodný deň bol síce fajn, mala som o kilo menej ako po vitamínovom dni, ale čo z toho, na druhý deň bolo zas nazad a pocit z toho vodného dňa vydržať sa dá v pohode, ale tie následky ako to malo pre mňa čo som už spomínala aj skôr ďakujem, neprosím.

je to na tebe kvetinky ako sa rozhodneš, zvážiť to musíš sama.

v nedeľu sa na teba teším, ako tu budeš nadšená písať koľko kg šlo dole a aká budeš rada :)

M.P.

čaute kočky :)

ako sa máme? dnes je opäť krásne teplúčko vonku, ja som sa dnes už druhý deň po sebe aj trošku opaľovala, ale len tak na balkóne po 15 minút :) kvetinky, samozrejme, že cvičenie sa odrazí na tvojej postave ;) a podľa mňa aj chudneš, len o tom nevieš :) držím ti packy zajtra na vodný deň, aj liuskee v utorok a vy mne držte palce v stredu :) som zvedavá aké budú výsledky. pekný deň vám prajem ;)

kvetinky

čaute kočky,takže dnes máme krásny slnečný dník tak teda šup na korčulky :)
inak,dnes mám uhlohydráty a idem si robiť z celozrnnej múky halušky na sladko..
čo vy ako vam to ide?

inak aj to že váha mi neklesá ma nezastavuje makať viac a viac..dennodenne spálim na orbitreku vyše 1000kalorii + korčule večer,takže aj keby diéta nefungovala ako má,stále ten pohyb následky zanechá:))) že?:)pekný dník

liuskaa

M.P. ja mam 2. vodu v utorok, akurat budem opat cestovat a pit len vodu..)) prezijem to snad..))Inak aj mne sa zda, ze ta ě. voda prisla velmi rychlo, nemala som ani ja stanovenu druhu hranicu, ktoru by som chcela docielit po 2.vode. Ale jedno viem, ze za 2. mesiac som zhodila ovela menej ako prvykrat. Ale to sa dalo cakat. Ved aj ten ubytok je dost velky za necele 2 mesiace 11 kg. Takze som spokojna. Snad este do konca dietky zhodim aspon 4 kg a budem happy, takych 59kg by bolo fajn....))Dnes mam UH, len som nejak moc hladna, mala som cestoviny s paradajkovou omackou a bylinkami + salat, vypila som uz asi 2,5 l vody, caj a kavu...tesim sa na veceru..))

M.P.

všetky sme mali aspoň jeden prehrešok počas Veľkej Noci :)

Vianočka pokiaľ tú kávu piješ bez mlieka a cukru, tak to nie je prehrešok :)

kvetinky, blíži sa nám druhy vodný deň. Ty máš v sobotu, však? a ja v utorok... zrazu sa mi zdá , že je to moc skoro :) isto viem, že svoju druhú hranicu 75 kg do utorka nezdolám :/