90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..

Príspevok v téme: 90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..
Sesi

Caute bambulky..Nechce sa k vam neaka ku mne pridat??Od pondelka zacinam..Viacerim nam to pojde lepsie..Ja som tuto dietku uz drzala z babami z tohto fora.vydrzala som viac ako 2 tyzdne..dala som dole 4Kg..ale potom prisli narodeniny a torta a tak ved chapete ma..takze ak mate niektora zaujem sa pridat..tak smelo mi napiste..budem len rada..uz sa na vas tesim.Inac mam 18 rokov
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

lyly

Pred rokom som držala 90 dňovú, schudla som 10 kg. Teraz sa pokúšam znovu, ale akosi to nejde, stále mi dačo do toho vojde, ale chcem schudnúť ešte 7 kg. Dúfam, že sa čoskoro k tomu výsledku dopracujem. Držím palce Lyly.

kvetinky

liuska
gratulujem,si schudla vlastne to čo bol moj plán pôvodne a skončíla som na -4kg necelé po celom čase..

MP
takže držala som ti palce!!! inak,doktor mi povedal,že výsledky krvi su v poriadku,takže moja váha a metabolizmus vraj tiež a nechápe prečo diéta nefunguje..že mam jesť 5krat denne malé porcie..fakt úchvatná pomoc..a mam dosrané leto

liuskaa

Ahojte kocky, tak ako sa mame?

M.P.drzim ti palceky..))
inak som uz pred par dnami ukoncila dietu...s vysledkom som spokojna zac. 168/74kg, vysledok 168/58kg. Takze -16kg. Je to z dovodu, ze uz viac nechcem dat dole, a okrem toho som zacala pocitovat vnutorne chvenie...tak nechcem si nieco privolat. Ved ten ubytok je dost viditelny. Stravujem sa zdravsie, ale normalne, male porcie, ranajky, obed, vecera, desiata a olovrant - zelenina a ovocie, vela tekutin...a samozrejme pohyb....rozprudila som to konecne na kolieskach ako sa patri...))
..prajem vam vela uspechov a radosti z dosiahnutych vysledkov....pa

M.P.

baby v utorok ráno od ôsmej prosím všetky, aby ste mi držali palce :) a posielali pozitívnu energiu mne aj vyučujúcemu a aby som vytiahla otázky, ktoré viem :) ďakujem :D

13jana123

ahojte prosim vas mate nejake recepty na 90dnovu dietu?...hladala som v googli ale dajako som nic nenasla.. ak mate mohli by ste mi to poslat na mail: 13jana123@pokec.sk ... velmi pekne vam dakujem ... ak mi daco poslete budem vdacna .... !...drzi vam palecky aby ste vydrzali ....

kvetinky

MP
ahojky,bud ráda že ti to ide dole..:) ja som pravý opak.hore alebo nič..nenavidim už teplo,slnko nič z toho.je mi zle ked sa mam ísť obliecť a nemožem z čoho vybrať lebo mi je všetko malé a do ničoho sa nedám..
uvidim v pondelok tie výsledky,každopádne netuším čo nastane ak výsledky budu dobré a ja nemam problem s hormonami.proste nechudnem.ja takto žiť nechcem.rok a pol a nič

M.P.

čaute. tak predsa som si našla minútku. dnes som sa vážila a mala som dokonca už 73,8 čiže zas menej. a to včera odbabrala vitamíny, mala som bielkovinu na obed, ale na večeru už nič. taký stres mám, že si neviete ani predstaviť. celú noc som nemohla spať, čo mi tak bilo srdce ako pred porážkou :( a že vraj zo stresu sa priberá. zo mňa asi stres spraví nakoniec kostru do konca júna:)

M.P.

ahoj baby... nemam teraz vela casu pisat, cez vikend sa mozno ani nedostanem za pc, ale nebojte sa nevzdala som to :)

kvetinky to je nejake cudne :/ napis az budes mat tie vysledky, ja sa ozvem hned ako to bude mozne. pekny vikend vam prajem, baby.

kvetinky

ahoojky MP :)
no dakujem,inak dnes mam uhlohydráty a idem si robiť znova asi tie placky alebo palacinky plnené rajčinovo zeleninovou omáčkou..
inak..len tak som si skúsila zapnúť sukňu ktorú som pred mesiacom zapla dotesna..a teraz?nezapnem stačí ti? vobec ju nedopnem...ja tomu už nechápem..vobec

M.P.

jéj kvetinky, to musí byť skvelá práca, tak držím packy :) už je ti lepšie?

baronka, tiež držím packy. daj vedieť ako si dopadla .)

baby ja som dnes po dlhom čase nebola vôbec hladná. neviem či to už vrcholí stres u mňa či čo :)