FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Bolesť chodidla, priehlavok, pocit pálenia

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Bolesť chodidla, priehlavok, pocit pálenia" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    jarmila X12.02.10 19:21??.??.75.79

Mám niekoľkotýždňov bolesť chodidla, spodok päty, priehlavkove kosti a v oblasti , kde sa pripájajú ihlica a píšťala ku priehlavkovej kosti-v tej oblasti cítim bolesť až na nevydržanie už i pri kratšej chôdzi. Je to akosi bolesť na začiatku klenby nohy. jedná sa len o pravú nohu. Posledné dni už to postupuje i na vonkajšej strane chodidla

• dedo3801.09.14 15:11??.??.153.18

dobry den,5-6 rokov pocitujem palenie prstov na nohach spojene z opuchom na chodidlach/akoby som mal silikony v chodidlach/je to tak ze nemozem bosou nohou stupit na holu zem,vtedy je to intezivnejsie,ale ak si dam ponozky a obujem hocijaku obuv necitim take palenie a ani tak velky opuch,kazdy vecer ked dam ponozky dolu palenie je neznesitelne...bol som aj u lekara na vysetreni no ten mi povedal ze tam nic nevidi ze simulujem to vsetko bolo pred 5 rokmi od vtedy som k lekarovi nesiel a palenie sa prenieslo aj na druhu nohu zatial iba trosku ale uz to pocitujem aj tam...poradte pomozte prosim dakujem

• anna284199826.03.14 15:36??.??.7.141

Ahojte. Ja trpím ako pes..... Strašňe ma bolí klemba na pravej nohe, . Začalo to od januara keď som začala nosiť ortopedicke vložky do topánok. Ledva stojím na nohach. Niekedy to je na nevydržanie. Celé noci nespím. A ku ortópedovi som objednaná až 2.4 ...nwm ako do vtedy vydržim. Už nechcem takto trpieť, a každú noc sa prebudzať alebo zaspávať s plačom. Mám len 15 rokov :(( čo mi na to pomôže :((((

• michna30.10.13 19:55??.??.71.90

Dobry den. Hravam amatersky hokej stvrty rok. No uz v tretom zapase tejto sezony som zacal mat bolesti a palenie v priehkavku co som predtym nikdy nemal. Viete mi poradit ako to cim skor vyliecim a dovod vzniku bolesti (zapalu) popripade ako tomu predist do buducnosti? A moze byt nebezpecne aj napriek bolestiam hrat hokej nadalej?

Dakujem.

• misica87806.02.11 17:31??.??.11.81

Ahojte,potrebovala by som radu pre svoju kamaratku,ktora trpi neznessitelnymi bolestami laveho chodila,bolest je ostrejsia.Lekar jej dal ortopedicke vlozky a odvtedy trpi bolestami.Prosim ozvite sa na moju mailovu adresu.Za rady vopred dakujme

• Ivka 126.04.10 09:34??.??.49.42

Megan u Teba skor pojde o syndrom nepokojnych noh.

• Ivka 126.04.10 09:29??.??.49.42

Bolest noh chodidla ,clenky , kosti predkolenia mozu byt sposobene nedostatkom vapnika. Dokonca aj deti 9-10 rocne v obdobi rastu mozu bolievat nozicky ak velmi rychlo rastu . V kostiach sa tvoria rastove strbiny ,co sposobuje bolesti.

Takze je potrebne doplnit vapnik+ horcik + molybden najlepsie v zmesi mineralnych latok a stopovych prvkov organickeho chelatoveho zlozenia. Dennu potrebu vapnika pokryva aj 100 g tvrdeho ementalu.

• MEGAN 4444426.04.10 09:06??.??.240.90

mna bolia obe chodidla ked chodim sa da ,ale aj tak bolia a ked si ich natieram tak vrch chodidla ta bolest je ina taka paliva citim kazdu cievku kost ja ani neviem ako to opisat no a ked si lahnem tak bud v jednej alebo v druhej ma stekli svalstvo tak intenzivne ako keby stahovalo vojvolne svalstvo a ked ho stahuje nma tam tak ako keby zastekli nemozem spavat a neviem co to moze byt .ak mozte poradte mi dakujem

• keksa24.04.10 18:42??.??.36.219

jarmila - ako si dopadla u dr.???

• keksa24.04.10 18:31??.??.36.219

aj ja to mam a trpim ako pes, neviem cim to je, asi pred cca 2 rokmi mi to zacalo, pocitovala som to len v urcitých topankach a teraz skoro stale, najhorsie je, ze nie som botaskovy typ a ked si vezmem co len trosku vyssie topanky z vnutornej casti klenby priserna bolest co s tym? do sadry nohu nechcem :(

• jarmila X12.02.10 22:08??.??.33.145

Teraz som si natierala chodidlo voltarenom. Na zadnej strane päty mám malé vypuklé žilky a niekoľko hnedých fľakov a akoby som mala opuchnutý členok. môžu byť cievy?

• mjanik12.02.10 20:36??.??.179.245

pre akupunktúru je to ľahká záležitosť,vyhľadaj ju

• jarmila X12.02.10 19:30??.??.75.79

dnes som sa snažila už objednať aj k ortopédovi ale sú dlhé čakacie doby 2 mesiace

• delfinik12.02.10 19:24??.??.41.128

prosim ťa a na čo čakaš??? to potrebuje odborne vyšetrenie,čo ak sa za tym skryva niečo važne? takže mila dama v podelok na vyšetrenie potom napiš ako si dopadla

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov.

Článok dňa

Inzercia

30% zľava na ošetrenie pletu kyselinou hyalurónovou prístrojom Vital Injector.

30% zľava na ošetrenie pletu kyselinou hyalurónovou prístrojom Vital Injector.

Procedúry pre omladenie pleti s wallet zľavou 30%.

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Výhodné pobytové balíky - Viac ako 160 ponúk - Garancia spokojnosti

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch