Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zvyseny inzulin

Príspevok v téme: Zvyseny inzulin
dominika77

dobry vecer...som uplne vystrasena ... pred tyzdnom som bola na endokrinologii,liecim sa na znizenu funkciu stitnej zlazy.. ..brali mi krv, a dnes som tam volala za vysledky...doktorka mi povedala,zevraj mam zvyseny inzulin,a zvysene hormony..ale nestihla mi povedat ako,pretoze mala pacientov...proste doteraz som brala 1,5 euthyrox,a zvysila mi davku na 2 tabletky ... no v posledne jdobe som ich dost zanedbavala:(a vycitam si to.... co to moze znamenat? .... som mlada,mam len 15 velmi sa bojim ... vlastne mam ho zvyseny tak,ze proste ako je v normale,aj ked neviem ako to je,ze mam len kusok ze na hranici zvyseny... ma niekto nejake typy triky ako ho znizit??alebo nieco pdobone?
a este jedna vec....brali mi krv rano o pol osmej...v piatok...a ja som jedla večer vo štvrtok to kondenzovane sladene mliecko pikao ale inej značky..-to je velmi sladke..može byt ze mi organizmus nestihol stravit tolko cukru a prejavilo sa to na vysledkoch??ze by to bol iba vykyv z tolkeho sladkeho???...
ospravedlnujem sa za pripadne chyby,ale pisem to uplne v strese..

fenix

este raz:
hladina inzulinu sa neda odmerat
da sa odmerat hladina c-peptidu
v organizme je tolko inzulinu kolko c-peptidu
kedze nevies hodnotu c-peptidu,ako mozes tvrdit,ze mas zvysenu hladinu inzulinu?
dobru noc

dominika77

No ja neklamem...Vlastne,teda klamem,nevolala som jej ja,ale moja mama ... ale to je uz detail ... a moja mama si to zapisala co jej povedala....a bolo to toto...

dominika77

su to polroka stare vysledky,tieto co mi robili teraz budem mat na papieri az ked tam pojdem v máji ... ale o c-peptide sa tam nič nepíše...idem to kuknut ešte raz...

dominika77

ale ako kukam na mapu,asi som to prehnala,je to len okolo vyse sto ...
a nevies nahodou,ci to ze som vecer jedla to sladke ,nemohlo mat vplyv na vysledky?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zvyseny inzulin - Fórum - ZDRAVIE.sk