Zvyseny inzulin

Príspevok v téme: Zvyseny inzulin
dominika77

dobry vecer...som uplne vystrasena ... pred tyzdnom som bola na endokrinologii,liecim sa na znizenu funkciu stitnej zlazy.. ..brali mi krv, a dnes som tam volala za vysledky...doktorka mi povedala,zevraj mam zvyseny inzulin,a zvysene hormony..ale nestihla mi povedat ako,pretoze mala pacientov...proste doteraz som brala 1,5 euthyrox,a zvysila mi davku na 2 tabletky ... no v posledne jdobe som ich dost zanedbavala:(a vycitam si to.... co to moze znamenat? .... som mlada,mam len 15 velmi sa bojim ... vlastne mam ho zvyseny tak,ze proste ako je v normale,aj ked neviem ako to je,ze mam len kusok ze na hranici zvyseny... ma niekto nejake typy triky ako ho znizit??alebo nieco pdobone?
a este jedna vec....brali mi krv rano o pol osmej...v piatok...a ja som jedla večer vo štvrtok to kondenzovane sladene mliecko pikao ale inej značky..-to je velmi sladke..može byt ze mi organizmus nestihol stravit tolko cukru a prejavilo sa to na vysledkoch??ze by to bol iba vykyv z tolkeho sladkeho???...
ospravedlnujem sa za pripadne chyby,ale pisem to uplne v strese..

dominika77

prepisem sem z papiera vysledky ktore som mala 18.8.2009 ,i ked nemam tusenie,co to znamena: gly.tuky v norme.
TSH-3,91 FT4-14,8 antiTG-95 antiTPO-67
tj.len mierne pozit.antiTPO ost.v norme. ako sa oznacuje ten c-peptid?

fenix

150 km?zijes v rusku?naposledy sa vyjadrujem,nemohla ti povedat hladinu inzulinu,kedze ta sa odmerat neda.takze asi tak

dominika77

lekárka je odomňa vzdialená 150 km cca ...Takže jej zavolám len v pondelok...No ona nepovedala,koľko mám,povedala mi len že mám na hranici ..