!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEED HELP !!!!!!!!!!!!!!!!!

Príspevok v téme: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEED HELP !!!!!!!!!!!!!!!!!
WASHING MACHINE

Ludia,mam velmi velmi vazny problem.Asi pred mesiacom aj nieco,som mal sen ,v ktorom bola moja sucastna priatelka,a este jedno pekne dievca,ktore poznam z videnia.Rano som sa zobudil a mal som tlak na hrudi nehorazny,a cele dni od toho sna som rozmyslal,ze ci vobec lubim moje dievca.Po troch dnoch od toho dna sme sa rozisli.Bol som sam,a po case mi zacala chybat.Zacal som ju zas lubit,proste vratil som sa do normalu.Bol som normalny asi tyzden.No potom,to prislo zas,ten hnusny tlak na hrudy.Zistil som,ze tento problem neje iba ohladne citov k mojemu dievcatu ale citov,emocii vseobecne.Ked si predstavym,ze mi omru rodicia,necitim taky strach ako niekedy,ked poviem mojmu dievcatu ,ze ju lubim,tiez necitimm take teplo,ked mi ona povie ze ma miluje,tiez necitim take vnutorne stastie.Chcem sa opytat,ze co mam robit?Je to pubertou?mam 16,je to depresia,uzkos,je to pocasim a rocnym obdobim,PROSIIIIIIM PORADTE MI

123456

karmelo podla tvojich prispevkov vidim, ze si mlady a mas vseobecny problem dospievania, ktory by som nazvala chaos v hlave, len u teba to vypada na vyssi stupen.... nic v zlom... ale popisujes tu priznaky uzkosti, co je strach bez predmetu (bojis sa a nevies presne coho) mal by si naozaj vyhladat psychiatra, lebo ten jediny ti moze pomoct... a uz tu prestan vypisovat 100 prispevkov s rovnakym problemom... staci jeden!!!