Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tunis a svaby

anaya

Nie je to pravda. Kolegyňa sa vrátila z Tunisu minulý týždeň a bola maximálne spokojná s hotelom aj službami. Záleží zrejme na aký hotel natrafíš.

RNG

Nuz moja zena vzdy ked dojdeme z tropov pekne vybaluje vsetko v obyvacke a okamzite perie.
A svaby/rusy/cockroaches/cuccarachas su dost bezne aj v mestach, aj v miernej zone, to zalezi od cistoty ludi, tj aj od tvojich susedov.
Ja som sa nastahoval ako student do najomneho bytu, kde som ich po par dnoch objavil a viedol som s nimi boj vyse tyzdna, kym som ich vyhubil.

Blondula

Eva321....neda !! teda da,ale ked som to nedoniesla ja,tak sanca je minimalna :DDD ked som bola na Mayorce,boli tam premnozene take male skorpiony a tiez som to nedovliekla :D

Blondula

neviem ci v Tunisku,ale ked som ja byvala v Tarragone-Spanielsku,tak som kazdy den nahanala tie hnusne velke svaby :-( .... a to som az privelmi zalozena na poriadku !!! tam su proste vsade !!! :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tunis a svaby - Fórum - ZDRAVIE.sk