Plastický chirurgovia

louise

noo mas v niecom pravdu...mne to robil asi hodinu a pol, ale pri konci uz som fakt plakala, bolelo to naozaj dost, co som necakala, ale na druhej strane bolo asi lepsie nevediet do coho idem..ked si to tak spatne preberiem, nikdy na mna ziadne lokalne umrtvenie prilis neucinkovalo, a vsetky podobne zakroky si vzdy pretrpim, no nemyslim plastiky, nos bola moja jedina :) na druhej strane, celkova anesteza je dost velke riziko a clovek sa z nej asi dlhsie spamatava, nez z lokalky

Samantha_

Chcem to cele prespať a zobudiť sa s "novým" nosom :-). Bojim sa toho neprijemneho pocitu ako sa mi bude rýpať v nose a aj preto, aby mal viacej času a nemusel sa s tým ponahľať len preto aby ma dlho netrapil v tej lokalke.

louise

aha tak to neviem, myslim, ze nie...mna operoval pred 4 rokmi, vtedy mi hovoril, ze to robi v lokalke...preco chces ist len v celkovej anesteze, ak sa smiem spytat? bojis sa bolesti? teda musim sa priznat, ze to nebol prave ten najprijemnejsi zazitok v mojom zivote, ale da sa na to zabudnut, najma ak ten vysledny efekt stoji za to

Samantha_

A mňa by napr. zaujimalo, koho by ste mi odporučili na operáciu nosa? Je to taka vec, že keď sa nepodarí tak sa to neda schovať za vlasy ako napr uši, toto je každemu na očiach tak sa veľmi bojim, ale na operáciu chcem ísť.