Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mejkap na akne, mastna a problematicka plet

kaktus

Ahojte, s podkožným a iným akné bojujem už 16 rokov a stále hľadám to, čím sa zbavím príčiny, ale i to, čím ho dočasne zamaskovať. Čo sa týka korektora, používam MAKE-UP Cover od Dermacol (balenie: zlatá tuba v čiernej krabičke). Je to najviac krycí prípravok, čo poznám, preto ho nepoužívam ako makeup, ale len lokálne (nechcem vyzerať ako maska). Čo sa týka makeupu, vyhnite sa rozjasňujúcim make-upom (obsahujú trblietky), tie Váš problém len zhoršia. Sklamal ma aj Vichy Dermablend, je veľmi nápadný a ani nevydrží tam, kde má. Ak nemáte príliš mastnú pleť, potom odporúčam Vichy Liftactiv Flexilif, najprirodzenejší a predsa dobre krycí. Je určený na zrelšiu pleť, ale mne myslím, že dobre sadne aj babám od 25. Celkom dobrý je aj MF Colour Addapt, je taký penovo-púdrový. Aknecolor by vraj mal liečiť - vysušovať, ale ak si ho dáte na celú tvár, pleť sa začne brániť a budete ešte mastnejšie. Ja už ho nepoužívam, ale kozmetička mi ho dáva na prekrytie po čistení. Tónovacie krémy a BB krémy sú skôr na zlepšenie tónu pleti, nie na prekrývanie nedokonalostí.

help879

mam problematicku pleť, často sa mi tvoria podkožne vyražky, poktorých potom ostavaju jazvy a tak to ide dookola... čo je lepšie kupiť si mejkap ktorý silne kryje alebo len tonovaci krem či mejkap zo slabším kritim a k tomu korektor???

jeanny

ved na noc len lokalne samozrejme :) a to len v extremnych pripadoch...navyse lokalne ako lokalne, to sa tazko praktizuje ked nemas na tvari jediny cm stvorcovy bez vyrazky.
Ja len vravim ze mi vzdy pomohol ked som ho potrebovala tak mu tu nenadavajte! bol to moj lajlepsi priater v zlych casoch :D a nesom jedina komu pomohol

levicaaaaa

jeanny, na noc??? no pekne si si podusila pleť... pleť má byť v noci odlíčená a nezaťažená...

a hlavne ,aknecolor sa nemá dávať na celú pleť. neni to make up. je to liečivo. ja som ho kedysi tiež používala, ale len lokálne, nikdy by som si ho nedala na celú pleť... po čase ale i tak prídeš na to, že aknecolor neni bohvie aký zázrak... radšej si vyrážku natriem čajovníkovým olejom a zatriem make upom...

jeanny

tak mne aknecolor strasene pomohol! ked som ho nemala nevysla som z domu. Dokonca aj na noc som si ho davala ked sa mi nieco zapalilo a vzdy sa to zlepsila. Aknecolor je super vec a este k tomu perfektne kryje

aluska

tina neviem kde si na to prisla ze aknecolor je dobry na akne..nepoznam jedneho cloveka ktoremu by pomohol, prave naopak, kazdemu sa este viac pozapalovali vyrazky

Tina5131

najprv si pleť vyčisti čistiacou vodičkou EUCERIN.....potom daj make-up AKNECOLOR z lekárne... ten je perfektný na akné.....a potom to zatri púdrom a nebudeš sa lesknúť. A zároven budeš mať krásnu pleť

levicaaaaa

lessy, či lusi či čo vlastne si...veď som ti včera na túto tému odpisovala...

takto zakladáš ďalšiu zbytočnú tému, navyše jej "názov" je zavádzajúci...admini ti to zrušia... tú istú tému si tu mala včera a myslím si, že ti tam viacerí poradili... padlo tam viacero návrhov na make up... aj z drogérie aj z katalógového predaja...

maxfactorka

no tiez by som chcela vediet...mam lasting performance od MF...ale aj tak sa lesknem po par hodinach...cojaviem...uz som zufala

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mejkap na akne, mastna a problematicka plet - Fórum - ZDRAVIE.sk