Absolútne nič ma nebaví ....

Príspevok v téme: Absolútne nič ma nebaví ....
bibiana52

Mozno si poviete ze nemam ziadny problem , pripadne ze //tymito pocitimi / preslo viacej ludi... Ale v poslednej dobe-mesiacoch ma nebavi absolutne nic. Z mojho zivota odisiel jeden clovek , ktoreho som zboznovala... Nie nezomrel, nestalo sa mu nic, iba sa nase cesty rozisli. Poznali sme sa rok a pol . Stratili sme kontakt... Bolo to vsak take zamotanejsie. Potom sa v skole udiala jedna vec, ktora bola uzasnou skuskou pre moje nervy... Posledny pol rok roku 09 bol u mna velmi tazky.... Od vtedy som pribrala, a dost 6 kilov! zhorsila sa mi plet , nabural cyklus... Nic ma nebavi , nechce sa mi nikam chodit.. V skole je to o nicom na Vs kde chcem ist niekolko rokov mam takmer nulove sance... Nechce sa mi ucit, vsetko zahanam spankom ,jedlom a sedenim za pc.. Ked si pozeram fotky z minuleho roka obdobie niekedy jun , jul , vidim na nich stastne , vysmiate dievca so super postavou ... A je mi do placu . Nebavi ma rano co rano vstavat a nieco ist robit... Navyse ma depta ako cas strasne rychlo ubieha rok za rokom , teraz som sa rozhodovala kam na SS a v piatok som v skole odovzdavala prihlasku na VS...
A ci sa zalubit.. a potom sa znova z toho dostavat mesiace... ked to skonci .
Neviem co mi je,ako znova nabrat nejaku energiu na normalne //Fungovanie//....Ako sa tesit zo zivota.. este aj toto strasne pocasie ma ubija...

darika

Tvoj problem je v tej vahe.To ostatne sa len vezie popri tom.Zacni sportovat,zacni jest viac ovocia,zeleniny,vypusti to sladke a namiesto sedenia za pc a spania,si chod zacvicit s cinkami do posilnovne.Po dobrom cviceni aj nervy ostanu zavesene na cinkach a ty budes kludnejsia a spokojnejsia.To ostatne,co ta trapi,pojde samo.Len nehladuj.Najedz sa,len si chod zacvicit medzi ludi.

ahojka1

Aj ja som bola na tom tak ako ty. Začalo to ľahkou depresiou, no tu som ignorovala. Prešlo to do ťažkej depresie, no vtedy ma už prinútili isť k psychiatrovi. A prešlo to až na schizoidné bludy, teraz sa liečim na schizoafektívnu poruchu, som na invalidnom dôchodku a to mám 27 rokov a skončenú vysokú školu a som v podstate k ničomu.
A okrem toho ked sa pozriem na fotky z pred roka tak som natom tak ako ty, pekná vyšporovaná postava a teraz som od liekov pribrala 30 kíl a mám peknú nadváhu. No nemala som na výber...