Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odpanenie

Príspevok v téme: Odpanenie
Ďuri100

mam priatelku ktora je panna a po 3 mesiacoch sme sa rozhodli ze skusime sex...ja uz panic nie som ale s pannou som este sex nemal tak chcem nejake dobre rady zatial som ju 2x palcoval ale ked dam 2 palce tak ju to boli takze len jednym palcekom... co spravit vsetko pre to aby to bolo co najpriemnejsie..zatial si ani predstavit neviem zeby som donej vnikol svojim penisom...tak ked viete niejak poradit..za kazdu radu dakujem

gglork

Chcem sa spítať mám 15 rokou a mám frajerku ktorá má 14 a napísla mi že by chcela mať sex v 15. Chcem len vedieť či to neni moc skoro. Ďik za odpovede.

nepochopilsi

"Nedokázal by som ju len tak zneužiť a potom ju nechať. Nie všetci chalani sme rovnaký!!!!"

No budúcnosť preverí tvoje vlastné slová. Možno už po prázdninách bude všetko inak..

Maťo777885

Nie, Ja ju fakt milujem a stále sa bavíme o spoločnej budúcnosti. Ja ju ani nemienim opustiť. Včera sme boli spolu a pýtal som sa jej na to či išla pod tlakom. Povedala že nie. Ale máte pravdu že to bolo po 2 mesiacoch skoro. Lenže my spolu iba chodíme 2 mesiace ale poznáme sa oveľa dlhšie.

Podla nej bolo všetko v poriadku aj keď som mal potom výčitky.

Nedokázal by som ju len tak zneužiť a potom ju nechať. Nie všetci chalani sme rovnaký!!!!

nepochopilsi

Maťo, ak jej nechceš ublížiť, tak ju teraz nenecháš. Lebo ak by si ju teraz opustil, ublížil by si jej najviac, brala by to ako zradu od teba. Chcela sex pre to, aby ťa nestratila, bála sa, že za tie dva mesiace by o teba prišla. Ako to, že to nechápeš? Poznáš ju vôbec? Urobila to nie slobodne, ale pod tlakom situácie. A mrzí ma, že si to prijal. Mal by si si uvedomiť, že ten sex je tvoj záväzok voči nej. Ak to tak neberieš, nevieš, čo je láska... Dva mesiace chodenia sú málo, strašne málo na to, aby ťa poznala a nie to aby sa s tebou vyspala.

Hádam to s ňou myslíš vážne. Neviem, prečo si sa čudoval, že na začiatku vzťahu bola voči sexuálnym veciam uzatvorená? Čo si čakal? Že jej povieš, že sa ti páči a ona hneď pôjde s tebou do postele? Chcel by si také dievča ako manželku? A chceš ju ako manželku?

Zamysli sa, aké sú tvoje úmysly s ňou. Či si len užiť a nemyslieť, čo s ňou bude potom, alebo či ti ide naozaj o jej dobro. Výhovorky typu, že som ešte mladý a neviem, čo bude o desať rokov, hovoria samé za seba. Chcel by si takého chlapca/muža, ako si ty, pre svoju sestru?

PS: Ak chlapec povie dievčaťu, že ju ľúbi, neznamená to, že má automaticky právo na sex s ňou. Veľký omyl! Slová ešte nič neznamenajú. Znamenali by, keby si ich vyslovil pred ňou a jej rodičmi v kostole. Máš na to odvahu? Ak nie, tak si ani ty nemal od nej žiadať/prijať sex.

Maťo777885

Ahojte ďakujem vám za rady. Dnes som bol u priateľky a mali sme na to debatu. Nakoniec som sa dostal k tomu že som jej povedal že budem celé prázdniny preč. Neviem čo sa jej stalo ale zrazu zmenila názor a chcela byť so mnou každú sekundu. Nakoniec sama navrhla aby sme mali sex. Keďže som vedel že ju to bude bolieť tak som bol opatrný a citlivý. Krv nebola ale písali ste že aj to je normále. Takže sa vám chcem všetkým poďakovať za rady :) až mi spadol kameň zo srdca. Dúfam že môj problém a vaše rady pomôžu aj iným neskúseným :D

ĎAKUJEM :)

sewie

megggi, ale no...uznavam ze niektore su precitlivene, ale ja k nim urcite nepatrim! moja blana bola hruba a nepruzna-vedela som to uz ked som zacala pouzivat tampony a prva sex bol horor! nebola to trocha bolesti!bolest bola ukrutna! je pravda ze som zatla zuby a presla cez to...ale uplne by som chapala keby nejake dievca v mojom pripade sa vydesilo...nevies si to predstavit! nemozes hovorit za vsetky zeny...nemozes si ani mysliet ze ako to bolo u teba to prebieha viac menej u kazdej...lebo to tak nie je!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odpanenie - Fórum - ZDRAVIE.sk