Odpanenie

Príspevok v téme: Odpanenie
Ďuri100

mam priatelku ktora je panna a po 3 mesiacoch sme sa rozhodli ze skusime sex...ja uz panic nie som ale s pannou som este sex nemal tak chcem nejake dobre rady zatial som ju 2x palcoval ale ked dam 2 palce tak ju to boli takze len jednym palcekom... co spravit vsetko pre to aby to bolo co najpriemnejsie..zatial si ani predstavit neviem zeby som donej vnikol svojim penisom...tak ked viete niejak poradit..za kazdu radu dakujem

Maťo777885

Ahojte ďakujem vám za rady. Dnes som bol u priateľky a mali sme na to debatu. Nakoniec som sa dostal k tomu že som jej povedal že budem celé prázdniny preč. Neviem čo sa jej stalo ale zrazu zmenila názor a chcela byť so mnou každú sekundu. Nakoniec sama navrhla aby sme mali sex. Keďže som vedel že ju to bude bolieť tak som bol opatrný a citlivý. Krv nebola ale písali ste že aj to je normále. Takže sa vám chcem všetkým poďakovať za rady :) až mi spadol kameň zo srdca. Dúfam že môj problém a vaše rady pomôžu aj iným neskúseným :D

ĎAKUJEM :)

sewie

megggi, ale no...uznavam ze niektore su precitlivene, ale ja k nim urcite nepatrim! moja blana bola hruba a nepruzna-vedela som to uz ked som zacala pouzivat tampony a prva sex bol horor! nebola to trocha bolesti!bolest bola ukrutna! je pravda ze som zatla zuby a presla cez to...ale uplne by som chapala keby nejake dievca v mojom pripade sa vydesilo...nevies si to predstavit! nemozes hovorit za vsetky zeny...nemozes si ani mysliet ze ako to bolo u teba to prebieha viac menej u kazdej...lebo to tak nie je!

megggi

niektoré panny mi prídu celkom dost vtipne... :D nikdy som to neriešila ci ma to bude bolieť ci nebude ci co ale to bolo asi tym ze ja som bola nato pripravena a nikdy mi soplik utierať nemusel
panenská blana je na okraji posvoveho vchodu (nie nie je to nic hrube) a ano pri jej pretrhnuti býva krv to je uplne normalne (u niektorých krv jednoducho nie je a aj to je normalne) jednoducho presla si tym každá zena a zijeme :)
najlepsie je ked do toho ide dievca lebo ONA naozaj chce a je pripravená a po dobrej predohre s tym u vyspelej zeny podla mna nie je problem? ale ked tu čítam ako podaktoré vymýšľajú tak nech sa paci, jednoduché riešenie, nerobte to!
počula som historky od kamarátov jak ich niektoré priateľky vymýšľali a nedalo sa mi nesmiat, správanie malého decka, tak co asi čakali...len tak mimochodom ked tu trosku bolesti a krvi neviete prezit, teste sa na pôrod, ale to uz dúfam väčšina z vás bude mat viac rokov rozumu a zodpovednosti

sewie

Mato, je individualna. Niekto to neciti, niekto tu blanu ani nema(bud tam nikdy nebola, alebo bola porusena tamponom, sportom...)niektore ju maju tak pruznu ze sa neptretrhne nikdy.U mna osobne to bola nehorazna bolest, taku krutu bolest som este nezazila a bolelo ma to dva dni potom!(to jej radsej nehovor!:D)

v sucasnosti su nove teorie ze blana sa nema pretrhnut ale ma sa vlastne len rozsirit-natiahnut ten otvor, aby sa zvacsil...cize dkladna pripravapostupne, dni, mozno tyzdne...

kazdopadne kedze tvoja priatelka hovori len o bolesti, znamena to zrejme ze nie je pripravena a este to nechce. Hovoris-"uz dva mesiace", ale pre niektore dievcata-zeny je to malo, hlavne pre panny aby natoo doverovali tomu muzovi...
mal by si jej dat este cas. ma pravo to zazit vtedy ked to bude naozaj chciet a ked si bude iste ze to chce s tebou!

Maťo777885

Ahojte Mám skôr otázku pre baby. Mám priateľku a sme spolu už 2 mesiace. Na začiatku vzťahu bola voči sexuálnym veciam dosť uzatvorená lebo je panna ale postupom času sme prešli aj k niečomu inému ale stále to nieje sex.
Ked sa o ňom bavíme tak hovorí že má strach že ju to bude bolieť. Chcem sa spýtať či je bolesť pri pretrhnutí blany nejak silná alebo u každej baby individuálna. Nechcel by som jej nejak ublížiť.

VBRA

Zoro, chceš si ju vziať za manželku a byť jej verným manželom do smrti?
Ak áno, tak sa nemáte kam ponáhľať, máte desaťročia spoločného sexuálneho života pred sebou - po svadbe.
Ak nie, tak je to len o pobavení sa? Panenstvo je cenná vec a každý muž by sa mal cítiť poctený, keď ho dostane od ženy. Panenstvo sa darúva, nemá sa oň prichádzať alebo ho končiť. Písať takto o "ukončovaní panenstva" je nedôstojné a vzbudzuje otázku: kde zostala láska? Skutočná láska, ktorá sa pre dobro druhého obetúva.
Desať mesiacov je na dobré spoznanie sa primálo. Ak nie ste pripravení na svadbu, tak o čom bude ten sex? Odovzdávam sa ti telesne, ale životného partnera z teba nechcem mať? Nie, skutočne sa ti neodovzdávam, ale naopak, robím to len preto, že len tak budem môcť získať od teba pôžitok, po ktorom túžim. Takýto prístup je egoistický. Pravá láska však nie je sebecká.
Chceš ju celú do svojho života, alebo len jej telo? A ona?

Zoro123

ešte niečo ket soom jej ho tam pchal tak som jej ho tam opchal no pomerne rychlo mohol som jej tim niečo spôsobit?? prosim odpište mi budem vam velmy vdačny

Zoro123

Ahojte

ja mam jeden problem mam priatelku ktora je este panna no a už sme spolu 10 mesiacou no tak sme sa rozhodli ze skončime sjej panenstvom inač ja už manic niesom ale s pannou nemam žiadne skusenosti ... skušali sme najprv prsty jeden ppotrom dva ... skusili sme jej tam strčit aj moje prirodzenie prvi krat ale strašne ju to bolelo sme prestali zistil som že namne ostala jej krf , nadruhikrat sme to zasa skušali normalne som citil že som jej ho tam us ochpal asi viac ako polovicu zase bola krv ale tej krvi bolo už viac nooo ale sme to nedorobili lebo zase ju to bolelo a velmy noo a o niekolko dni som ju palcoval skusil som 3 prsty a zase tam bla krf ja neviem preco to tak je prosim poradte mi velmy sa trapim :( :( :( neviem čo si mam mysliet