Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako odstranit aplikacie, facebook?

Príspevok v téme: Ako odstranit aplikacie, facebook?
millli

Ako mam odstranit prispevky, ktore mam vo svojich aplikaciach na facebooku? Niektore su fakt nemravne a nie su urcene ostatnym, napriklad aky ste v sexe, aky bude vas svadobny den? Nechapem, preco sa mi tam objavili, medzi aplikaciami, ked som pri ich spustani dala Nepublikovat. Ale moja chyba, mala som vediet, ze Sukromie nic neznamena. Daju sa odstranit alebo aspon zablokovat? Aby ich nikto okrem mna nevidel? Ak ano, ako? Vdaka.
Ako zistim, ci niekto moze vidiet moje aplikacie? Niekto nepovolany?
Z tej stranky je viac problemov ako osohu, na hoho sa mam obratit, ked mam podobne problemy?
Vdaka.

313

mam taku otazku:ked dam na fotku paci sa mi to,tak to zobrazi priatelom,ze som dala like a ked dam nepaci sa mi to na tu istu fotku,zobrazi sa to priatelom?

mary-anne

darika, tie prve vety, to je len navod na odstranenie z profilu, ale celkovo si ich odstranis takto:
hore mas "účet", vedľa profilu- kliknes, zobrazia sa ti moznosti a tam - "nastavenie aplikácii"- kliknes- a uz si len "krizikujes" tie, ktore si chces uplne vymazat z konta :))

darika

ked pojdes do svojho profilu,pri kazdom prispevku vpravo mas krizik.Klikni nan a opyta sa ta,ci chces prispevok zmazat.Klikni a bude to prec.A zase v profile vpravo hore mas ucet a ked sa do neho dostanes,mozes si vsetko ponastavovat.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako odstranit aplikacie, facebook? - Fórum - ZDRAVIE.sk