Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trasuce sa ruky

[zruseny12]

...ano presne tak ako pise ALICIA...najprv si porob vysetrenia na ST,ked to nebude ona=vyluc to- chod a hladaj pricinu inde-dalej...napr.nedostatok B12...atd.a tie psychicke probl.nechaj na koniec...
inak aj od stressu sa trasu ruky...a na to je dobre B-KOMPLEX FORTE alebo slabie B-KOMPLEX-kupis normalne v lekarni-len treba potom pit vela tekutin.lebo vit.B sa rozpustaju vo vode...

jajka001_

face, to je problem so spracovavanim cukru, jedz pekne pravidelne a vyberaj si jedla s nizkym glykemickym indexom, nech sa ti cukor uvolnuje pomaly

alicia

Dajte si vyšetriť štítnu žľau, ak to bude v poriadku tak potom neurologické vyšetrenie. Pri poruche, zvýšenej činnosti ŠŽ je väčšinou aj búšenie srdca. To psychické by som nechala až nakoniec, veď aj lekári to väčšinou tak robia, že najradšej všetko zvedú na zvedú na psychiku, keď si nevedia rady, alebo sa im nechce ďalej rozmýšľať nad problémom. Dôležité je ale to neurologické vyšetrenie.

anuska33

ahoj,kamarat nech vyhlada psychiatra.Ja si myslim tiez ze su to psychicke problemy a viem o com hovorim.Mne neurolog povedal,ze som uzkostliva a predpisal mi Citalec a trasenie preslo.

face

Tiež s tým mám poslednú dobu problém. Trasú sa mi stále, ale najviac keď som hladná. Teda ani nemusím byť hladná, ale keď sa nenajem v nejakom časovom intervale... (jem každé 3 hodiny) Vraj to môže byť nedostatkom B12ky. Ale mám podozrenie, že to môže byť aj liekmi, ktoré beriem. Nevedeli by ste mi niekto poradiť? Vážne to hrozne vidno. Akokeby som mala parkinsona:/

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trasuce sa ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk