Fotky z minulosti

lillyann

presne tak lady, kludne sa porozpravat a skusit sa zasmiat, predstavit si, ze sa rozpravame o nejakej vtipnej veci :)) ovela lahsie to padne obom.

lady24

Ano, mas pravdu. Kazdy vztah je iny a v kazdom by sa malo jednat na rovinu. A zalezi na dotycnych, ako sa ku ktorym zalezitostiam stavaju. Ale problem nastane prave vtedy, ak sa nezhodnu a to, co jeden povazuje za prirodzene, tomu druhemu vadi. V pripade borby by som asi nerobila sceny. A ak mu to aj chce povedat, tak radsej bez emocii, v normalnom rozhovore, kludne aj s humorom. Lebo chlapi maju predovsetkym radi baby, ktore su v pohode a nehystercia. :D Vadit nam moze cokolvek, ale radsej vzdy zachovat chladnu hlavu.

lillyann

preco je sex tak strasne iny od inych zazitkov? :) ale dobre, uznavam, kazdy mame svoje priority, v ziadnom pripade vas nechcem presviedcat.

Iba hovorim co si myslim ja :) Aj ja som kedysi mala v hlave, ze toto je v poriadku, toto nie je... No zacala som o tom diskutovat s priatelom a zistila som, ze on ma zas ine priority. Aby nas vztah vydrzal, tak sme museli obaja spravit nejake upravy/kompromisy. Ale nie za jeho/jej chrbtom, typu, ze mu znicim jeho veci. Nemam na to pravo.

Cize ak vam vadia fotky na cd, tak sa ho spytajte na dovod, nie riesit to TU a mat domnienky. Ja som povedala svoj pripad, preco ma moj priatel spomienkovy "kos" a preco to ja vnimam ako ok.

A este jedna vec. Skuste sa zamysliet. Kym ste nevedeli o tom cdcku, tak ste boli stastne. On vas lubil a vsetko je ok.
Viete zrazu o cdcku a stastne nie ste. No z jeho strany sa nic nezmenilo. V com je problem?

lluullu

prehnana ziarlivost a izolacia neznamena dobry vztah. Kazdy z nas ma nejaku "spomienkovu krabicu", niekto je ma aj fyzicky realnu a niekto len v hlave. Ja som si pisala dennik, odkladala listky z divadla, fotky adt. a teraz to mam vsetko vyhodit? Ved je to cast mojho zivota. Este stastie, ze moj priatel taketo veci neriesi. Ved je to uz minulost.

lady24

lillyann: miesas hrusky s jablkami. A na margo toho stastneho vztahu, myslim, ze stastny je hlavne ten, kde sa taketo veci nemusia ani riesit. :)

letnička

tak ako piše lady24
tiež mám spomienky - aj pekne aj škaredé ale určite nemam potrebu zhromažďovať si akty svojich byvalych...načo???

lluullu

ja svoho priatela lubim a nevadilo by mi, keby mal aj take jemne eroticke foto byvalych na nejakom CD popri foto z vyletov, ved si to snad nepozerava pravidelne. Aj tak to ma v pamati. Ale urcite nie je spravne to CD vyhodit bez jeho vedomia.

lady24

Ine je nechat si fotky z dovolenky a ine je nechavat si akty svojich byvalych. Pri dovolenke spominate na pekne chvile, zazitky z danych miest. Ale pri aktoch teda spominate na sex s tou osobou? To je podla mna dost velky rozdiel a taketo spominanie uz podla mna ok nie je.