Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jeho fotky v nasom byte

borba

Vies my sme mensie problemy mali este na zaciatku vztahu s jeho minulostou, vtedy to bolo moc komplikovane a ja som to znasala velmi velmi tazko, velmi som sa trapila, ja viem, ze on ma miluje , ale po vtedajsej skusenosti ak vytiahnem minulost ide puknut....ale nie od nervov, on tvrdi, ze od zufalstva pretoze mi nejako nevie tie vci vybit z hlavy..a je dobre dobre a potom pride cas (nie je to pravidelne) kedy proste mam tie stavy a trapi ma to..

purblanka

súhlasím s darikou-všetko čo sa týka vzťahu,musíš začať včas riešiť,neodkladaj to.My s manželom o všetkom naozaj hovoríme,čo sa páči,aj nepáči.

darika

pokial uz takto na zaciatku mate problemy s vysvetlenim a priamou otazkou,ako cakate,ze to bude neskor.Nikdy sa netreba bat opytat.Pokial jeho reakcia bude nie ocakavajuca a mozno aj rozplace,,,treba si este raz cely vztah prehodnotit.Naozaj,pokial sa chlap ma takto chovat na zaciatku,len vo vztahu,bude to len horsie a horsie.Nikdy netreba utlacat pocity a strach pred otazkou.Uz toto je zle.Ak by vztah bol na dobrych zakladoch,nemala by si strach mu povedat priamo.

purblanka

ja by som nemohla držať to v sebe.ja by som sa spýtala,miláčik našla som tu nejaké cd,a uvidíš jeho reakciu,či ti to vychmatne z ruky,alebo sa spýta,či si ho videla.Ak sa spýta,či si ho videla,povedz,,ale snaž sa s kľudom povedať:áno-a čakaj čo povie.Ak povie,že to n ie je pre neho dôležité,tak mu povedz nech ho vyhodí.Musíš si premyslieť kroky,ked nejak zareaguje,čo urobíš,a hlavne čo povieš.Hlavne zachovaj kľud,áno??Nič mu nevyčítaj,bolo to pred tebou,ak by ho odložil-tak s tým musíš tiež počítať.Ja by som mu povedala,,že ja som myslela že pre teba som najdôležitejšia ja.Drž sa,bude dobre,neboj.

ShaulaThalit

Tak si daj šlofíka a šup šup. Dnes chcem počuť verdikt. Čoho sa bojíš? Že ti vynadá? Nemáš čo stratiť. Pokiaľ nejde o život, nejde o nič.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jeho fotky v nasom byte - Fórum - ZDRAVIE.sk