Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

LINDYNETTE20

kacenkaaa

vsadenova-mne narastli prsia o jedno cislo..som z toho trosku zufala,lebo ja nechcem velke prsia a nepacia sa mi uz take,mala som rada svoje predtym take akurat..ale zalezi to aj od organizmu a tej antiky,na kazde to posobi inak..

vsadenova

ahoj, neviem, ci mu tu este niekto odpovie, kedze sa tu nachadzaju dost stare datumy, ale skusim...moze sa stat, ze clovek pocas uzivania HA lyndinette strati chut na sex?a je prevda, ze po nej rastu prsia? stale pocuvam, ze po antike narastu, no ja som uz jednu uzivala a nic a teraz som dost skepticka..rada by som ich mala aspon o cislo vacsie:-)

natasccche

AHOJTE PLS chcela by som sa vas spytat na unasanlivost tejto antikoncepsie s kontaktnymi sosovkami....mam ich zacat nosit ale mam aj predpisanu lindynette20 a uz ju idem zacat pouzivat...dakujem pekne za nejake prispevky ak mate skusenosti s pouzivamin a sosovkami

orionka

ja ju beriem uz vyse dvoch rokov a som s nou zatial stale spokojna, iba zo zaciatku som citila trochu tlak v prsiach ale to preslo.

kiki

baby, mohli by ste mi prosim povedat, po akom case dostanem menstruaciu, ked som skoncila s prvym balickom tabletiek? tam pisu vraj do 2-3 dni, ale ked som ju vlastne uzivala od prveho dna menstruacie, tak by to teda malo prist po 22 dnoch? dakujem moc

ewelin

hej prvé 2 mesiace som bola aj ja veľmi citlivá...z ničoho nič som sa rozplakala pre všelijaku blbosť...teraz som ale postrehla, že som schudla 5 kíl...no ale to nebude asi len tou HAK...a prsia?no trošku...ja som si ani nevšimla, ale priateľ mi povedal, že mi narástli...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

LINDYNETTE20 - Fórum - ZDRAVIE.sk