Granulky pre psa, ktore su aj lacne aj dobre?

Príspevok v téme: Granulky pre psa, ktore su aj lacne aj dobre?
kekoala

Ahojte,

chcem sa opytat na nazor mozno veterinarov,alebo skusenych psickarov, co si myslite o granuliach z kauflandov, CBA, tesca a tak....
Dostali sme totiz ponuky na granule, kde Kg stoji tak 2-3 EUR a to je strasne vela...
doteraz mal nas havo CBA a chutia mu,.viem, ze ziadna slava,len mi ide o to, co to ma obsahovat, kolko % masa, tuku, nejaky popol som tam vycitala, to co je?
Nie, ze by sme chceli za kazdu cenu na nom setrit, len sa neviem zorientovat...inak papa aj varene masko, cestoviny, ryzu, akoze len pre neho, nie su zbytky...takze granule nie su jeho jedina strava..a z tych lacnejsich granul su ktore take lepsie?
dakujem velmi pekne za rady

mike_ross

my kupujeme teraz najnovsie BRIT MINI a su super, teda aspon chutia a mam pocit ze pes je aj taky spokojnejsie po nich :))

Corsa

zaleži aj od toho ake granule kupuješ a kolko investuješ do zbytku stravu, očkovanie, oblečenie a hračky pre psa . Ale najvačšia položka je strava, je to ako u ludi

Korsa

zaleži aj od tohom čo je pre teba lacne, kolko do toho chceš investovat. AK chceš kvalitu tak počitaj, že jedno vrece ta vyjde na cca 30euro.

Olinox

ono zaleži aj od psa. AKo často pes chce jest a čo všetko mu davaš jest. AK je pes aktivny a beha po vonku, potrebuje tej stravy viac. My mame čivavu, je s nami v byte, dopstava iba granule, stači jej malo a je syta :)

Nicko_plecko

sebe nekupim lacne a nekvalitne jedlo, tak prečo by som ho mala kupit svojmu psovi. Takže mu kupujemBrit. Je drahší, ale zase velmi kvalitny a granule mu velmi chutia