Granulky pre psa, ktore su aj lacne aj dobre?

Príspevok v téme: Granulky pre psa, ktore su aj lacne aj dobre?
kekoala

Ahojte,

chcem sa opytat na nazor mozno veterinarov,alebo skusenych psickarov, co si myslite o granuliach z kauflandov, CBA, tesca a tak....
Dostali sme totiz ponuky na granule, kde Kg stoji tak 2-3 EUR a to je strasne vela...
doteraz mal nas havo CBA a chutia mu,.viem, ze ziadna slava,len mi ide o to, co to ma obsahovat, kolko % masa, tuku, nejaky popol som tam vycitala, to co je?
Nie, ze by sme chceli za kazdu cenu na nom setrit, len sa neviem zorientovat...inak papa aj varene masko, cestoviny, ryzu, akoze len pre neho, nie su zbytky...takze granule nie su jeho jedina strava..a z tych lacnejsich granul su ktore take lepsie?
dakujem velmi pekne za rady

Carinaja

podla mna je lepšie do granul investovat, aby mali všetko, čo pes potrebuje. Aby boli štavnate, mali kusky zeleniny, masa, sacharidov

Fast

nevyberala by som podla ceny, ale podla kvality. Už si sa pre nejake rozhodol? Alebo skus nejake konzervy, tiež ich je viac a psom tiež vlemi chutia

SlivkovaS

doma mame 2 mesačne šteniatko kratkosrsteho jazvečika. je to fenka. Viete mi neikto doporučit niečo zdrave pre takto maleho psika?

JuliusMilo

velke balenie granul pre psa lepšej značky, napriklad Brit stoji okolo 30 euro. Ide o to, či je to malo, alebo vela. Tu by som radšej volil kvalitu , než kvantitu

Kellyo

doporučuje sa aj varena strava, ale apson raz za tyzden,. najlepšie je im davat stravu rčenu vyložene pre psov, mačky. V tomto su najlepšie granule a konzervy Brit

Iwow

doporučuje sa davat psom ešte aj nejaky iny vyživpovy doplno? Napriklad niečo na klby? Čo všetko okrem granul, konzerv vašim psom davate?

Blacky

ide hlavne o to, čo je považovane za lacne granule. My davame nasemu brit granule a vyživu canvit chondro, nestojí to malo, ale pes to proste potrebuje, tak mu to kupime