help a spol.

Príspevok v téme: help a spol.
fenix

nakolko mam zasa ban,uz ani neviem kolkaty,nemozem napisat do pripomienok.
ja ako jeden z mala som sem pisal k veci,vselijaky hlupaci a uchylaci vypisovali co ich napadlo,vysledok bol ten,ze som stratil nervy,vynadal som im,dostal som ban a oni su tu dalej a urobili z tohto fora pokec.ked som to napisal adminovi,dostal som odpoved,ze kazdy kto si osvoji radu z tohto fora,robi to na vlastnu zodpovednost.
preto tvoje pripomienky nepadnu na urodnu podu,lebo tu ide o pocet kliknuti a nic ine,.dufam,ze si toto stihnes precitat,kym to admín vymaze

ruse

co tak mysliet pozitivne a ludom ,ktori Vam akymkolvek sposobom strpcuju zivot ,sa jednoducho vyhybat!!!
obcas nie je na skodu si priznat chybu a ospravedlnit sa za nu a nie byt hystericky....... a v krizovych situaciach si zachovat chladnu hlavu
niekedy i ja mam pocit ze su tu ludia nazve ich - agresivne osobnosti ,ktory sa pokusaju vnutit vlastne myslienky , nazory svojmu okoliu ...... :-)

darika

fenix,nepojdem teraz ani proti tebe a nebudem s tebou ani drzat.Len sa ti snazim napisat moj nazor,aj ked si ho nikdy neprijal.
Je sice ferove od teba,ze aj ked ten ban dostanes,vzdy si nechas svoj nick a tym padom je pre ostatnych velmi jednoduche ist proti tebe,pretoze ta uz poznaju z predoslych prispevkov.Tak to u vas oboch tu funguje.Mozte napisat cokolvek,ale vas nick vas nepusti.
A druha vec je ta,ze ty musis len skusit,nech napise ktokolvek cokolvek,len si napis svoj nazor,co si o tom myslis,daj minus(ked budes odbanovany),popripade napis,ze davas minus pismom,lebo sa ti to neda kliknutim,ale ty proste len skus nenadavat,neurazat.Ja nemam 12 ako si mi napisal a nie som ani rozmaznane decko ako si o mne myslis,tiez uz nepatrim medzi tych mladych,ktori tu tebe vadia,ale...uz ked aj mna ide niekedy rozdrapit od nervov,tak radsej odidem.Fenix,urazkami si nikdy neziskas pozornost,len odradis.Proste len odid z temy,ked budes mat pocit,ze neveria tvojim radam.Skus to.

Help

stotoznujem sa s tvojim tvrdenim.....
Je na skodu,ze nebudem menovat tu budu vnucovat ich nezmyselne presvedcenia a niekto sa toho chyti a vazne si poskodi zdravie.......
Ale je to ako hadzat hrach o stenu.
Drz sa.